يکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹

خط حمله پرسپولیس با حضور این بازیکن تقویت شد

محرومیت ۶ ماهه عیسی آل کثیر از سوی AFC سبب شد تا یحیی گل محمدی اسم او را از لیست بازیکنان پرسپولیس در دور رفت رقابت‌های لیگ برتر خط بزند.
۱
۱
خط حمله پرسپولیس با حضور این بازیکن تقویت شد
مردم‌نيوز:عیسی آل کثیر در حالی با محرومیت طولانی مدت روبرو شد که آرمان رمضانی، دیگر مهاجم تازه وارد سرخپوشان به دلیل آسیب دیدگی نتوانست برای این تیم مقابل سایپا در ترکیب اصلی قرار بگیرد تا مهدی عبدی به تنهایی در خط حمله این تیم به میدان برود. با این حال عبدی نتوانست برای پرسپولیس گلزنی کند تا قهرمان چهار دوره متوالی لیگ برتر در نخستین بازی فصل جاری خود تن به تساوی دهد.

تمرینات پرسپولیس برای بازی با صنعت نفت آبادان در حالی پیگیری می‌شود که مهاجمان این تیم آمادگی کامل داشته تا دست کادر فنی سرخپوشان را برای انتخاب مهاجم تیم باز بگذارد.

امیر روستایی، مهدی عبدی و آرمان رمضانی گزینه‌های آماده پرسپولیس برای بازی با نفت آبادان هستند. همچنین آریا برزگر نیز دوران نقاهت خود را طی می‌کند اما تا دیدار با نفت آبادان آماده بازی می‌شود.

تیم فوتبال پرسپولیس با صنعت نفت آبادان، اول آذرماه در هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی بازی می‌کند.
منبع: خبرگزاری مهر
کد مطلب: 162195
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
مگه قراره تو لیگ دسته سه ایران بازی کنیم که گفتی خط حمله پرسپولیس با رمضانی و روستائی و..‌ که اسمشان رو هم تا حال نشنیدیم آماده است؟؟؟؟
چند رسانه ای