دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۴

تحریم محصولات فرانسوی ادامه دارد

با ادامه پیدا کردن مطالبات مردمی کشورهای اسلامی مبنی بر تحریم کالاهای فرانسوی امروز مجددا هشتک تحریم کالاهای فرانسوی در برخی از کشورها ترند شد.
۰
تحریم محصولات فرانسوی ادامه دارد
مردم‌نيوز: فعالان شبکه های اجتماعی بر ضرورت  تحریم کالاهای فرانسوی بدلیل توهین مطالب موهون در نشریه فرانسوی و حمایت ماکرون ، از این نقوش تاکید کردند.
 
بعضی از این فعالان لیستی از محصولات و کالاهای فرانسوی منتشر کردند و از امت اسلامی تا این کالاهای را تحریم کنند.
برخی دیگر از فعالان شبکه های اجتماعی از شرکت های رقیب در کشورهای اسلامی و عرب خواستند تا تخفیف هایی را به منظور رقابت با شرکت های فرانسوی ارائه دهند.
آنها تاکید کردند که هر آنچه در مقابل خرید کالاهای فرانسوی پرداخت می کنید به خزانه کشوری می رود که به دین اسلام توهین کرده و برای مسلمانان احترامی قائل نیست.
همچنین بعضی از فعالان تاکید کردند که تحریم کالاهای فرانسوی به معنای جایگزینی کالای آمریکایی و دیگر کشورها نیست و خواستار این شدند که ملت های مسلمان و عرب کالاهای داخلی و ملی خود و کشورهای اسلامی را خریداری کنند حتی اگر این کالاهای از کیفیت پایین تری برخوردار باشند.
بعضی از فعالان توئیتر گوشزد کردن که بعضی از کشورها کالاها و محصولات خود را به نفع شرکت های فرانسوی تولید می کنند و خواستار تحریم کالاهایی شدند که از برچسب های و برندهای فرانسوی استفاده می کنند شدند.

 
 
 
کد مطلب: 162212
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای