چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۵

احتمال پیوستن قرضی شهریار مغانلو به پرسپولیس در روز آخر نقل و انتقالات

تیم پرسپولیس در آخرین روزهای نقل و انتقالات سعی کرده است که شهریار مغانلو را به صورت قرضی از تیم سانتاکلارا جذب کند و پرونده نقل و انتقالات خود را با یک بمب ببندد.
۰
احتمال پیوستن قرضی شهریار مغانلو به پرسپولیس در روز آخر نقل و انتقالات
احتمال پیوستن قرضی شهریار مغانلو به پرسپولیس در روز آخر نقل و انتقالات
مردم‌نيوز: نقل و انتقالات پیش فصل لیگ بیستم امروز به پایان می رسد و اکثرا همه تیم های لیگ برتری نقل و انتقالات خود را انجام داده اند و فقط پرسپولیس در روز های پایانی هم سعی بر جذب بازیکنان جدید دارد .
در این میان اما تیم پرسپولیس که پس از لیگ قهرمانان آسیا شجاع خلیل زاده و محمد نادری را از دست داد و همچنین عیسی آل کثیر با محرومیت شش ماهه از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا مواجه شد ، همچنان به دنبال تقویت خود است .
سرخپوشان دیروز بالاخره قرارداد مهدی مهدی خانی را نهایی کردند و به نظر می رسد که امروز هم خرید امیر طاهر مدافع تیم مس کرمان و معاوضه حجت حق وردی با امیر روستایی را هم انجام خواهند داد.
اما د  چند روز اخیر مدیران پرسپولیس ، فعل و انفعالاتی را انجام داده اند که می تواند منجر به یک بمب بزرگ در نقل و انتقالات در روز پایانی شود .
شهریار مغانلو ، مهاجم تیم سانتاکلارا پرتغال که به علت شکستگی دست در ایران حضور دارد ، در دو سه روز اخیر مذاکراتی را با ابراهیم شکوری ، معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس انجام داده است .
مغانلو در هفت هفته ای که در لیگ پرتغال حضور داشته در مجموع بیست دقیقه برای تیمش بازی نکرده است و خودش هم بی میل نیست که با حضور در پرسپولیس و درخشش در لیگ برتر و شاید هم جام باشگاه های جهان بار دیگر خودش را به سران تیم پرتغالی ثابت کند .
خود باشگاه سانتاکلارا هم رغبتی برای حفظ مغانلو ندارد و ممکن است که او را به پرسپولیس بدهد . اما مشکل اصلی این است که اگر قرار به جذب قرضی مغانلو از تیم پرتغالی باشد باید رضایتنامه این بازیکن پرداخت شود که احتمالا هزینه ای بین ۳۰ تا ۵۰ هزار یورو خواهد داشت .
اگر باشگاه سانتاکلارا هم مثل تیم های واراژدین و مس کرمان چک پرسپولیس را قبول کند ، احتمال پیوستن قرضی مغانلو به باشگاه پرسپولیس در آخرین ساعات نقل و انتقالات پیش فصل وجود دارد .
کد مطلب: 162430
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای