شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹

واکنش مترو به تصاویر ازدحام جمعیت

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران، ‌گفت: به غیر از ایستگاه‌های تقاطعی تقریبا آمار مسافران در سایر ایستگاه‌ها کاهش یافته است.
۰
به گزارش مردم‌نيوز ، فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران، درباره وضعیت مترو پایتخت در اولین روز اجرای محدودیـت‌های کرونایی اظهار داشت: بر اساس بررسی‌های اولیه به نظر می‌رسد تا حدودی از آمار مسافران کاسته شده باشد، البته امروز اولین روز اجرای محدودیت‌ها است و منتظر هستیم آمار تا پایان روز به صورت دقیق به دست آید.

وی افزود: سرفاصله حرکت قطارها امروز همزمان با اجرای محدودیت‌های مربوط به کرونا نسبت به قبل هیچ تغییری نکرده و سرفاصله حرکت قطارها در خط سه مترو ۲ دقیقه و در خط یک و ۴ سه و نیم دقیقه است.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران ادامه داد: همچنین خط ۵ دارای قطار اکسپرس است که مشابه روزهای قبل خدمت‌رسانی در مترو به مسافران در حال انجام است.

نوبخت گفت:‌در ایستگاه‌های تقاطعی احتمال افزایش مسافر وجود دارد و تصاویر منتشر شده در فضای مجازی طی امروز ممکن است مربوط به ایستگاه‌های تقاطعی باشد.

وی بیان داشت:‌همچنین خط ۵ ممکن است با شلوغی همراه باشد چرا که زمانی که قطار به ایستگاه‌های این خط می‌رسد، دارای حدود ۹۰۰ مسافر است.

منبع: فارس

 
کد مطلب: 162742
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای