دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۹

انتشار اسامی خبرنگاران در سامانه شفافیت شهرداری تهران

مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح های ترافیکی گفت: طی هفته آینده اسامی ١٨٠٠ نفر از خبرنگارانی که طرح ترافیک سال ۹۹ را دریافت کرده‌اند، در سامانه شفافیت قرار می گیرد.
۰
انتشار اسامی خبرنگاران در سامانه شفافیت شهرداری تهران
مردم‌نيوز:عمار سعیدیان فر با بیان اینکه از ابتدای اعلام آغاز ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران، ٤ هزار و ٦٩٠ نفر برای دریافت طرح ترافیک خبرنگاران ثبت نام کردند تصریح کرد: تخصیص سهمیه آرم طرح ترافیک به خبرنگاران از سوی کمیته‌ای ٧ نفره متشکل از نماینده معاونت حمل و نقل و ترافیک، نمایندگانی از ٢ کمیسیون فرهنگی اجتماعی و کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای اسلامی شهر تهران، معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن صنفی روزنامه نگاران استان تهران، انجمن صنفی مدیران رسانه‌های غیر دولتی و انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه حتی یک فقره آرم طرح ترافیک خبرنگاران بدون نظر اعضای کارگروه ۷ نفره تخصیص داده نشده است، گفت: تعداد سهمیه‌های تخصیصی به مدیران مسئول رسانه‌ها اعلام شد و برابر اعلام و معرفی اسامی خبرنگاران از سوی مدیران مسئول رسانه‌ها، تخصیص سهمیه به خبرنگاران صورت گرفته است.

سعیدیان فر ادامه داد به ٢٠٦٠ نفر از خبرنگاران سهمیه طرح ترافیک تخصیص یافته و ٢٦٣٠ نفر دیگر نیز برای صدور کارت بلیط مترو معرفی شده‌اند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده و طرح‌های ترافیکی اعلام کرد: با تصمیم کارگروه تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری، برای نخستین بار به ١٤٠ رسانه و نشریه جدید که در سنوات گذشته سابقه دریافت طرح ترافیک خبرنگاری نداشته‌اند، سهمیه تخصیص یافته است.

وی در پایان اعلام داشت یکی از رسانه‌ها در دو هفته پیش در مکاتبه‌ای با سازمان حمل و نقل و ترافیک خواهان افزایش تعداد سهمیه تخصیصی به آن رسانه بود و در ضمن افراد معرفی شده توسط آن رسانه بعضاً خبرنگار نبودند، که به این درخواست پاسخ مثبت داده نشد، زیرا اولاً زمان تخصیص سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری به پایان رسیده است، ثانیاً تغییر در تعداد سهمیه تخصیصی منوط به نظر و رأی اکثریت افراد کارگروه خبرنگاری می‌باشد و سازمان حمل و نقل و ترافیک در این موضوع به تنهایی تصمیم گیر نمی‌باشد، ثالثاً سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران متعلق به خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ای است که واقعاً در این حرفه مشغول به خدمت هستند.
کد مطلب: 162935
مرجع : مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای