سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۱

بوی تغییر در استقلال!

از جمله بازیکنانی که زمزمه حضورشان در بازی فردای استقلال و ماشین‌ماشین به گوش می‌رسد، محمد نادری و مهدی مهدی پور است.
۰
بوی تغییر در استقلال!
بوی تغییر در استقلال!
مردم‌نيوز: استقلال جدا از اتفاقات حاشیه‌ای که در اهواز رخ داد، باید این حقیقت را بپذیرد که به لحاظ فنی هم مشکلات زیادی داشت و ساختار تاکتیکی آبی‌پوشان حتماً مقابل ماشین سازی باید دستخوش تغییر شود در غیر این صورت اصلاً بعید نیست روند امتیاز دادن‌های شاگردان فکری همچنان تداوم یابد. البته به نظر می‌رسد کادر فنی آبی‌پوشان نیز تا حد قابل ملاحظه‌ای متوجه یک اشتباهات فنی مسابقه با فولاد شده و می‌خواهد تیم را در جدال چهارشنبه متحول کند. تحولی که هم جنبه تاکتیکی دارد و هم شکل انسانی. به احتمال زیاد ترکیب ثابت استقلال مقابل ماشین سازی با آنچه که برابر فولاد دیدیم، تغییر خواهد کرد. تغییراتی که احتمالاً اصلاً کم نیست.
آماده باش به نادری و مهدی‌پور
از جمله بازیکنانی که زمزمه حضورشان در بازی فردا به گوش می‌رسد، محمد نادری و مهدی مهدیپور است. مهره‌هایی که هر دو هنگام حضور در استقلال دچار بدشانسی شده و به بیماری کرونا مبتلا شدند ولی کادر فنی اعتقاد ویژه‌ای به آنها دارد. در این میان البته شاید از وجودشان به عنوان بازیکن اصلی استفاده نشود ولی به نظر می‌رسد در پازل تاکتیکی مربیان قرار گرفته‌اند. حتی بحث بر سر این است که شاید نادری فیکس نباشد ولی مهدی‌پور برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی می‌تواند شانس خوبی داشته باشد.
تبعید باقری 
فرشید باقری پس از پایان مسابقه با فولاد در فضای مجازی واکنش تندی نشان داد و همین مسئله موجب احضار این بازیکن به کمیته انضباطی باشگاه شد. از طرف دیگر، باقری مقابل فولاد از نظر فنی نیز نمایش خوبی ارائه نکرد و همین مسئله می‌تواند به قیمت تبعید این بازیکن به روی سکوها در جدال مقابل ماشین سازی تمام شود.
 
وضعیت مبهم اسماعیلی 
شرایط فرشید اسماعیلی نیز برای بازی با ماشین سازی مبهم است. این بازیکن مقابل فولاد خوب نبود و وظایفش را به ویژه در صحنه‌ای که منجر به به ثمر رسید شدن گل تساوی حریف شد، به طور کامل انجام نداد. از طرف دیگر، مصدومیت هم موجب شد تا در تمرین ریکاوری حضور پیدا نکند. با این شرایط باید منتظر بمانیم و ببینیم محمود فکری روز چهارشنبه از وجود اسماعیلی در ترکیب ثابت استفاده می‌کند یا نه؟
 
معمای رشید 
بدون شک یکی از بزرگ‌ترین معماهای ترکیب ثابت استقلال برای هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر، استفاده کردن از  محمدرشید مظاهری یا تداوم نیمکت‌نشینی این سنگربان است. قطعاً کادر فنی با توجه به اهمیت پست دروازه‌بانی نهایت تلاش خود را به کار می‌بندند تا انگیزه هر دو سنگربان را تا آخرین لحظات در بالاترین شرایط نگه دارند .البته در اطراف تیم زمزمه‌هایی مبنی بر اینکه مظاهری در قیاس با حسینی برای این بازی شانس بیشتری دارد، شنیده می‌شود ولی نمی‌توان با استناد به این شنیده‌ها پیرامون پیراهن شماره یک استقلال نظر قطعی داد.
کد مطلب: 162984
مرجع : جام
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای