شنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۹
سرلشکر باقری:

انتقام سختی در انتظار عاملان ترور محسن فخری‌زاده خواهد بود

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: گروه‌های تروریستی و آمران و عاملان ترور محسن فخری‌زاده بدانند که انتقام سختی در انتظار آنها خواهد بود.
۲
۰
انتقام سختی در انتظار عاملان ترور محسن فخری‌زاده خواهد بود
مردم‌نيوز:
در پی ترور محسن فخری زاده، رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، که منجر به شهادت وی شد، سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی شهادت وی را تسلیت گفت.
متن این پیام به شرح زیر است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ * سَیهْدِیهِمْ وَ یصْلِحُ بالَهُمْ * وَ یدْخِلُهُمُ الْجَنَّةَ عَرَّفَها لَهُمْ
و کسانی که در راه خدا کشته شده‌اند، هرگز کارهایشان ضایع نمی‌شود. خداوند به زودی آنان را راه می‌نماید و حالشان را نیکو می‌گرداند و در بهشتی که برای آنان وصف کرده، ماوا می‌دهد.
بار دیگر تروریست‌های کوردل وابسته به استکبار جهانی و رژیم پلید صهیونیستی در اقدامی وحشیانه، یکی از مدیران و خدمتگزاران عرصه علمی، پژوهشی و دفاعی کشور را به شهادت رساندند.
شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نواوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در زمره مدیران ارشد صنعت دفاعی کشور بود که در طول دوران عمر بابرکت خود منشأ خدمات فراوانی شده بود و توانسته بود توان دفاعی کشور را به تراز قابل قبولی از بازدارندگی برساند. ترور این مدیر توانا و شایسته گرچه تلخ و ضربه سنگینی به مجموعه دفاعی کشور بود، اما دشمنان کوردل بدانند راهی را که شهید فخری زاده‌ها آغاز کرده‌اند، هرگز متوقف نخواهد شد. گروه‌های تروریستی و آمران و عاملان این اقدام کور هم بدانند که انتقام سختی در انتظار آنها خواهد بود.
اینجانب ضمن تبریک و تسلیت شهادت این دانشمند صنعت دفاعی به فرمانده معظم کل قوا مدظله العالی، وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، همکاران ایشان و خانواده گرانقدر آن شهید اطمینان می‌دهیم تا تعقیب و مجازات عاملان این ترور شهید محسن فخری زاده از پای نخواهیم نشست.
 
کد مطلب: 163453
مرجع : مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


ناشناس
Iran, Islamic Republic of
اگر نیروهای نظامی ایران جواب این ترور ناجوانمردانه را ندهد برای ملت ایران جای تاسف است .ما باید 51 موشک به سمت پایگاهای امریکا و اسراعیل پرتاب کنیم. مردم ایران از نیروهای نظامی سپاه انتظار دارند قدرتشان در مقابل دشمن تضعیف نشود
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
اقای سردار باقری جای تاسف است که یک هموطن امنیت در کشور خود را ندارد. من اگر فرمانده جنگ بودم بیش از 500 موشک به سمت اسراعیل و پایگاهای امریکا میزدم تا درس عبرتی شود برای دیگران.
چند رسانه ای