چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۸

یادآوری یک مسئول به کادر فنی استقلال در خصوص قانون تعویض!

در جریان بازی استقلال برابر پیکان اتفاق عجیبی رخ داد که علامت سوال مهمی در ذهن هواداران این تیم به وجود آورده است
۰
یادآوری یک مسئول به کادر فنی استقلال در خصوص قانون تعویض!
یادآوری یک مسئول به کادر فنی استقلال در خصوص قانون تعویض!
مردم‌نيوز: اعضای تیم استقلال ظاهرا از قوانین تعویض خبر نداشتند و به همین دلیل در جریان بازی برابر پیکان اتفاق عجیبی رخ داد. ماجرا از این قرار است که بعد از شیوع ویروس کرونا به تیم ها این اجازه داده شده که در هر بازی ۵ تعویض انجام بدهند اما آن ها می توانند در هر بازی در ۳ مقطع زمانی این کار را انجام دهند. فیفا این قانون را برای این وضع کرده که از اتلاف وقت در بازی ها جلوگیری شود.
اما استقلال در بازی روز گذشته برابر پیکان ابتدا دو تعویض تکی انجام داد، به این شکل که داریوش شجاعیان جانشین آرش رضاوند شد و در اواسط نیمه دوم هم سبحان خاقانی به جای احمد موسوی وارد زمین شد.
با این شرایط اگر فکری می خواست از هر ۵ تعویض خود استفاده کند باید ۳ تعویض همزمان انجام می داد اما در اواخر بازی اتفاق عجیبی رخ داد. در دقیقه ۸۸ بازی کتف مسعود ریگی در رفت و اعضای کادر فنی استقلال می خواستند فرشید باقری را وارد زمین کنند. غاقل از آنکه اگر این تعویض را به صورت تکی انجام می دادند دیگر قادر نبودند بازیکن دیگری را وارد زمین کنند
همین مساله باعث شد تا یکی از افراد حاضر در استادیوم شهرقدس این مساله را به اعضای کادرفنی استقلال گوشزد کنند و در این دقیقه آنها تصمیم گرفتند به صورت همزمان محمد دانشگر را هم به جای میلیچ وار زمین کنند.
این اتفاق عجیبی است که شب گذشته در ورزشگاه شهرقدس رخ داد و ظاهرا اعضای تیم فوتبال استقلال به درستی از قوانین تعویض خبر نداشتند.
کد مطلب: 164285
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای