يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۰

جواب پرسپولیسی‌ها به استقلالی‌ها برای محرومیت حامد لک

هواداران پرسپولیس نسبت در فضای مجازی به درخواست استقلالی‌ها مبنی بر محرومیت حامد لک به خاطر رفتارش در بازی مقابل ذوب‌آهن واکنش نشان دادند.
۱
۰
جواب پرسپولیسی‌ها به استقلالی‌ها برای محرومیت حامد لک
جواب پرسپولیسی‌ها به استقلالی‌ها برای محرومیت حامد لک
مردم‌نيوز: حامد لک در اواخر بازی با ذوب آهن با وجود اینکه توپ حرکت نداشت به هنگام زدن ضربه کرنر توپ دیگری را به داخل زمین فرستاد تا به نوعی وقت بازی را بکشد و خلل ایجاد کند. کاری که حتی از سوی برخی هواداران پرسپولیس هم مورد انتقاد قرار گرفت. با این حال عده ای از استقلالی‌ها با استناد به حرکت دستیار مهدی رحمتی در بازی با آلومینیوم اراک که توپ را وسط ضد حمله حریف به داخل زمین شوت کرد و محروم شد معتقد بودند حامد لک هم باید محروم شود که این موضوع بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت و بحث عجیبی بین هواداران سرخابی به فاصله کمتر از ١٠ روز مانده تا دربی در فضای مجازی شکل گرفت.
بعد از این ادعای استقلالی‌ها هواداران پرسپولیس هم درصدد پاسخگویی برآمدند و جواب طرفداران رقیب را دادند. آن ها معتقدند چون بازی متوقف بوده نباید محرومیتی شامل لک شود ضمن اینکه اول کمیته انظباطی تکلیف درگیری بازیکنان استقلال با هواداران‌شان در فرودگاه را مشخص کند و هروقت بازیکنان خاطی استقلال به خاطر کتک زدن هواداران محروم شدند آنوقت کمیته انظباطی بیاید در مورد محرومیت لک تصمیم بگیرد. همچنین هواداران پرسپولیس در فضای مجازی فیلم درگیری استقلالی‌ها را دوباره منتشر و ادعا کردند همانطور که خانزاده به خاطر درگیری با یک هوادار بلافاصله محروم شد استقلالی‌ها هم می‌بایست محروم می‌شدند ولی بعد از گذشت چندماه هنوز این اتفاق نیفتاده و کمیته انطباطی به نظر اراده‌ای برای محروم کردن آبی‌ها ندارد.
 
 
منبع: خبرورزشی
کد مطلب: 169409
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
ای کیسه خجالت بکشید
چند رسانه ای