چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۵

عدم حضور محمدرضا زنوزی در انتخابات فدراسیون فوتبال

علیرضا منصوریان مدتی قبل در برنامه فوتبال برتر گفته بود که محمدرضا زنوزی ، مالک باشگاه تراکتور قرار است رئیس فدراسیون شود و استقلال و پرسپولیس را سلاخی کند که این اتفاق نیفتاد و زنوزی در انتخابات فدراسیون شرکت نخواهد کرد.
۰
عدم حضور محمدرضا زنوزی در انتخابات فدراسیون فوتبال
عدم حضور محمدرضا زنوزی در انتخابات فدراسیون فوتبال
مردم‌نيوز: علیرضا منصوریان بازیکن بزرگی در این فوتبال بوده و در دوران مربیگری هم لااقل یک تجربه درخشان در نفت تهران دارد. با این حال او این سال‌ها روی دور افول بوده و این واقعیت را نمی‌شود انکار کرد. اگر منصوریان قصد بازگشت به اوج را دارد باید اشتباهاتش را ببیند و آنها را رفع کند، در غیر این صورت عمر خبرسازی و جنجال درست کردن آن‌قدرها زیاد نیست.
روزنامه دنیای‌ اقتصاد نوشت:
«مهلت نام‌نویسی نامزدها برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال به پایان رسید و نهایتا کاندیداها برای رقابت دهم اسفند اعلام حضور کردند. با وجود این اتفاقی که از خیلی پیش‌تر در موردش گمانه‌زنی می‌شد رخ نداد و خبری از محمدرضا زنوزی نشد. طی ماه‌های گذشته بسیار شنیده می‌شد که مالک باشگاه تراکتور درصدد است بختش را برای حضور در راس هرم تشکیلات مدیریتی فوتبال ایران بیازماید.
این ماجرا تا آنجا پیش رفت که علیرضا منصوریان، سرمربی ابتدای فصل تراکتور بعد از برکناری از این تیم، در برنامه فوتبال برتر شبکه سه رسما در مورد سودای ریاست فدراسیون در سر زنوزی حرف زد. منصوریان روز دوم دی در این مورد گفته بود:
«من شنیدم که مالک تراکتور تمایل دارد رئیس فدراسیون فوتبال شود. اگر او رئیس فدراسیون شود، من قطعا در فوتبال ایران مربیگری نمی‌کنم. اگر زنوزی به‌ عنوان رئیس انتخاب شود استقلال و پرسپولیس را سلاخی خواهد کرد!»
با این حال نهایتا دیدیم زنوزی نیامد و نامزد نشد. قطعا مالک تراکتور اشتباهاتی در کارش داشته است و چه‌بسا انتخاب و عزل زودهنگام منصوریان هم در دسته همین اشتباهات قرار بگیرد. با این حال علیمنصور آن شب سعی کرد با این حرف‌های احساسی فضای برنامه را به سود خودش عوض کند. منصوریان بازیکن بزرگی در این فوتبال بوده و در دوران مربیگری هم لااقل یک تجربه درخشان در نفت تهران دارد. با این حال او این سال‌ها روی دور افول بوده و این واقعیت را نمی‌شود انکار کرد. اگر منصوریان قصد بازگشت به اوج را دارد باید اشتباهاتش را ببیند و آنها را رفع کند، در غیر این صورت عمر خبرسازی و جنجال درست کردن آن‌قدرها زیاد نیست.»
کد مطلب: 170837
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای