جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۶

ریاض را به رفتار سازنده و دوستی با همسایگان فرا می‌خوانیم

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل با اشاره به اظهارات اخیر وزیر خارجه عربستان سعودی علیه ایران گفت: ریاض را به رفتار سازنده و دوستی با همسایگان و منطقه فرا می‌خوانیم.
۱
۰
ریاض را به رفتار سازنده و دوستی با همسایگان فرا می‌خوانیم
مردم‌نيوز :
به نقل از خانه ملت، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل حرف‌های آشفته وزیر خارجه عربستان سعودی و اتهام بی اساس به جمهوری اسلامی ایران را تکراری و کسل کننده خواند و گفت: ریاض باید به جنگ علیه مردم مظلوم یمن و کشتار زنان و کودکان یمنی پایان دهد.
معاون سابق وزارت امور خارجه ادامه داد: حمایت آشکار و پنهان ریاض از تروریسم تکفیری و داعش در منطقه، بر همگان، بویژه مردم عراق و سوریه در این سال‌ها به روشنی اثبات شده است.
وی افزود: متاسفانه حاکمان سعودی اکنون به جاده صاف کن طرح‌های بی ثبات کننده رژیم تروریستی و جعلی اسراییل در منطقه مبدل شده و در مقابل کشورهای مسلمان منطقه رفتاری غیر سازنده دارند.
امیرعبداللهیان ریاض را به رفتار سازنده و دوستی با همسایگان و منطقه فرا خواند و خاطرنشان کرد: حاکمان عربستان بهتر است سیاست جنگ افروزی، پرورش تروریسم و همراهی علیه تحریم ملت‌ها را متوقف کنند.
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل در پایان اظهار داشت: بی تردید به نفع ریاض است که به همسایگان و اهالی منطقه و جمهوری اسلامی ایران که سازنده‌ترین نقش را در کمک به ثبات و امنیت پایدار منطقه‌ای و جهانی دارد اعتماد کند.
 
کد مطلب: 171024
مرجع : خبرگزاری مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
هی همدیگه را تروریست خطاب کنید و مردم منطقه را به کشتن دهید خسته نشدید از این کارهاتون . چرا برای دوستی و صلح تلاش نمی کنید با جنگ هایتان دارین تمام نخبگان منطقه را به کشتن میدهید تا کل منطقه وابسته به آمریکا و روسیه و دیگر بیگانگان شود
چند رسانه ای