سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۳

مدت دوری سید جلال حسینی از پرسپولیس مشخص شد

در بازی روز گذشته تیم پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان و در دقایق پایانی سید جلال حسینی مدافع و کاپیتان سرخپوشان دچار مصدومیت شد و از بازی بیرون رفت. سید جلال از پای مصدوم خود ام آر آی گرفت مشخص شده که عضله پای او دچار کشیدگی شده است.
۲
۰
مدت دوری سید جلال حسینی از پرسپولیس مشخص شد
مردم‌نيوز:در بازی روز گذشته تیم پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان و در دقایق پایانی سید جلال حسینی مدافع و کاپیتان سرخپوشان دچار مصدومیت شد و از بازی بیرون رفت. سید جلال از پای مصدوم خود ام آر آی گرفت مشخص شده که عضله پای او دچار کشیدگی شده است.

به احتمال فراوان سیدجلال حسینی به دلیل این کشیدگی حدود یک ماهی از میادین دور باشد و این اتفاق تلخی برای پرسپولیس خواهد بود. به نظر می‌رسد با این شرایط دست یحیی گل محمدی برای چینش مدافعان کاملاً خالی خواهد بود چرا که کنعانی‌ هم در بازی بعدی غایب است.

 

بدین ترتیب به نظر می رسد هر دو مدافع میانی پرسپولیس ۶ بازی باقیمانده پرسپولیس تا نیم فصل را به طور قطع از دست داده اند چرا که مصدومیت کنعانی زادگان نیز از ناحیه همسترینگ بوده و احتمال دوری بیش از یک ماه برای او می رود و این در حالیست که تنها محمد انصاری در لیست بازیکنان پرسپولیس توانایی بازی در پست دفاع میانی را دارد.
کد مطلب: 171501
مرجع : بتاکاب
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


نوری فرخی
Iran, Islamic Republic of
لعنت بر رسول پناه و دست های پشت پرده که به پرسپولیس ظلم کردند
مهدی
Iran, Islamic Republic of
اگه خدا بخواد با جوان های که داریم سربلند بیرون میایم از همه مسابقات و قهرمان هستیم
چند رسانه ای