شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۲

حاجی صادقی: برگزاری رزمایش‌ها یکی از مصادیق قدرتمند شدن است

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: کشور ما آمادگی نشان دادن هر عکس العملی را برابر هر تجاوزی دارد.
۰
حاجی صادقی: برگزاری رزمایش‌ها یکی از مصادیق قدرتمند شدن است
مردم‌نيوز:
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت‌وگویی، با اشاره به برگزاری رزمایش‌های اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه رزمایش موشکی نیروی هوافضای سپاه، گفت: ساخت محصولات دفاعی از مصادیق اقتدار آفرینی و آمادگی است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: طبق فرمایش قرآن کریم در آیه 60 سوریه انفال «وَ أَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ»، به ما قوی شدن را توصیه کرده است، برگزاری این رزمایش‌ها یکی دیگر از مصادیق قدرتمند شدن و ارتقای سطح آمادگی است.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چگونگی بکارگیری قدرت‌ها در صحنه‌ها و زمینه‌های مختلف موجود را از نقش‌های مهم برگزاری رزمایش‌ها بر شمرد و تصریح کرد: رزمایش با این هدف در راستای شناسایی معایب و برجستگی نقاط قوت برگزار می‌شود.
حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با اشاره به پیام‌های رزمایش‌ها، بررسی توانمندی‌های دفاعی را یکی از پیام‌های مهم این رزمایش‌ها برشمرد و اضافه کرد: این رزمایش‌ها پیامی مهم هم برای دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران دارد، رزمایش‌ها صرفاً بخشی از اقتدار دفاعی کشور را به دشمنان نشان می‌دهد.
وی با تأکید براینکه نظام جمهوری اسلامی ایران برابر هر متجاوزی، دستش بروی ماشه است، افزود: کشور ما آمادگی نشان دادن هر عکس العملی را برابر هر تجاوزی دارد.
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهارداشت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بدانند و متوجه باشند که این نظام و انقلاب، برشعارهایش سخن نمی‌گوید و برای دفاع از ارزش‌هایش ایستاده است.
 
کد مطلب: 171942
مرجع : تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای