شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۶

ستاره سابق پرسپولیس از جدایی سریع پشیمان شد

بازیکن سابق پرسپولیس که اخیرا از این تیم جدا شد و در طول سال های اخر بازی های بسیار موثری ارائه می داد بخاطر جدایی از این تیم پیشمان شد.
۱
۰
ستاره سابق پرسپولیس از جدایی سریع پشیمان شد
مردم‌نيوز:بشار رسن ستاره عراقی و پیشین پرسپولیس که پس از فینال آسیا از سرخپوشان جدا شد و به لیگ ستارگان قطر رفت، ابراز علاقه کرد که فوتبالش را در پرسپولیس به پایان برساند.

بشار رسن بازیکن سابق تیم فوتبال سرخ های پایتخت گفت:دوری من و پرسپولیسی‌ها طولانی نیست، نخواهم گذاشت هواداران فراموشم کنند، بعد از خانه مادرم، پرسپولیس خانه دومم بود، با قدرتی بیشتر برمیگردم هواداران و عاشقان سرخ های پایتخت ایران دوباره مرا بپذیرید. بهترین دوران ورزشی من در ایران و آسیا در پرسپولیس ایران گذشت. باشگاهی قدیمی و ریشه دار در آسیا که هر بازیکنی افتخار حضور در آن را بدست نمی‌آورد‌. بازیکنانی به این تیم می آیند که عاشقش هستند مردم ایران با این تیم زندگی میکنند.

وی افزود:دو سال قبل در خیابان عبور میکردم گلفروش هایی کنار خیابان بودند که اگر مرا می‌شناختند حاضر بودند تمام گل‌هایشان را به من هدیه دهند، ایرانی ها عاشق فوتبال هستند. من متوجه بودم که پرهوادارترین باشگاه آسیا بازی میکردم و اطمینان دارم روزی به این تیم برمیگردم. من آرزو دارم فوتبالم را در لباس قرمز پرسپولیس و در حضور یکصد هزار هوادار عاشق این تیم به پایان برسانم.

رسن در پایان گفت:مادرم در حالی جان داد که من در پرسپولیس ایران بودم، مادرم وقتی از بین ما رفت که من در استادیوم آزادی و حجم انبوه تشویق های پرسپولیسی‌ها روزهای ورزشی ام سپری میکردم، مادرم چشم انتظار قهرمانی من در لباس پرسپولیس در آسیا بود و این آرزویی که در دل مادرم مانده روح او همیشه همراه من است باید بخاطر مادر آن را محقق کنم.منبع : روز نو
کد مطلب: 174527
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


ارتش سرخ
Iran, Islamic Republic of
بشار باغیرت به امید خدا دوباره خیلی زود به تیم محبوبت برمیگردی همه ماهواداران منتظر ظهور دوباره ات درتیم هستیم انشالله هرکجا هستی موفق باشی
چند رسانه ای