يکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۸

گزینه اول سرمربی گری استقلال

نتیجه‌ای که در سیرجان رقم خورد، همان‌طور که نوشتیم نام امیر قلعه‌نویی را از فهرست مدعیان جدی هدایت استقلال خارج کرده و عملاً به نفع یکی دیگر از استقلالی‌ها قدم برداشت.
۱
گزینه اول سرمربی گری استقلال
مردم‌نيوز:
هواداران استقلال از عملکرد محمود فکری در نیم‌فصل اول راضی نیستند (حداقل می‌توان این‌طور گفت که قسمت قابل ملاحظه‌ای از آنها از وضعیت تیم خود در دور رفت فصل جاری رضایت ندارند) و به همین خاطر بلافاصله پس از ناکامی مقابل سپاهان شایعات بسیار زیادی پیرامون تعویض اعضای کادر فنی آبی‌پوشان مطرح شده و کار حتی به اعتراض مستقیم هواداران مقابل محل تمرین استقلالی‌ها نیز کشیده شد.
طرفداران خشمگین سراغ محمود فکری و دستیاران او رفتند و با صراحت خواهان کناره‌گیری آنها شدند. به موازات همین اتفاقات، اسامی چند نفر به عنوان مطرح‌ترین گزینه‌های جانشینی سرمربی کنونی استقلال مطرح شد و حتی روز پنج‌شنبه گذشته نام امیر قلعه‌نویی به عنوان گزینه جدی هدایت استقلال در دور برگشت لیگ برتر مطرح شد و بحث بر سر آن بود که سرمربی گل‌گهر سیرجان پس از جدال با پرسپولیس تیم خود را عوض کرده و مجدداً روی نیمکت استقلال تهران قرار خواهد گرفت ولی اتفاقاتی که در مسابقه روز جمعه رخ داد، تمام معادلات را به شکل عجیب و غریبی عوض کرد.

 
کد مطلب: 175518
مرجع : افکار
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای