دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۴

۴ مهاجم در فهرست یحیی گلمحمدی

گزینه‌های خط حمله پرسپولیس برای حضور در این تیم، با موانع بزرگی روبروی هستند.
۱
۰
۴ مهاجم در فهرست یحیی گلمحمدی

مردم‌نيوز: پرسپولیس هنوز، دنبال یک مهاجم می‌گردد و همچنان، نتوانسته راهی برای خرید مهاجمان مورد نظرش پیدا کند. از ابتدای نقل و انتقالات، گزینه‌های زیادی به این باشگاه لینک شده، اما هیچکدام، به مرحله توافق نهایی نرسیده‌اند. در لیست پرسپولیس گزینه‌های زیادی هستند، اما هر کدام از این گزینه‌ها، موانع جداگانه‌ای برای پیوستن به این تیم دارند. موانعی که درباره حداقل یکی از آن‌ها باید برطرف شود.

رضایتنامه ۷۰ هزار یورویی
شهریار مغانلو مثل ابتدای فصل، همچنان در صدر گزینه‌های پرسپولیس قرار دارد. این بار خود او هم پس از ناکامی مطلق در فوتبال پرتغال، می‌خواهد به ایران برگردد. برای حضور او در ایران، دو مشکل بزرگ هست. باشگاه سانتا کلارا، ۷۰ هزار یورو برای مغانلو مبلغ رضایتنامه تعیین کرده است. مبلغی که پرسپولیس مثل ماجرای ترابی، تمایلی به پرداخت آن ندارد. مشکل دوم، اینجاست که مغانلو نمی‌خواهد قرارداد بلند مدتی با پرسپولیس ببندد. او رویای بازگشت به فوتبال اروپا در پایان فصل را دارد. پرسپولیس هم با این شرایط، نمی‌تواند هم بیشتر از دو میلیارد برای رضایتنامه مغانلو پرداخت کند و هم ۶ ماه دیگر، اجازه جدایی رایگان او را بدهد.

رابطه خاکستری
پرسپولیس و شهرخودرو در سال‌های اخیر، روابط پر فراز و نشیبی داشته‌اند. روابطی که از زمان پیوستن گل‌محمدی از شهرخودرو به پرسپولیس، به بیشتر به سمت تیرگی رفته است. پرسپولیسی‌ها در توافقی پر سر و صدا، اجازه جدایی یحیی و حضور او در پرسپولیس را گرفتند و هنوز، مبلغ این انتقال را هم به شهرخودرو پرداخت نکرده‌اند. طبیعی است که با این شرایط، قاسمی‌نژاد فاصله زیادی با پرسپولیس دارد. مسئولان شهرخودرو پس از انتقال یحیی، دیگر وعده از پرسپولیس قبول نمی‌کنند و برای فروش مهاجم‌شان پول نقد می‌خواهند. مبلغی که پرسپولیس بعد ماجرای بودیمیر و در شرایط فعلی، توان پرداخت آن را ندارد.

محبوب رسول
حامد پاکدل مهاجم اوج گرفته آلومینیوم در این فصل، یکی دیگر از مهاجمان مورد نظر پرسپولیس محسوب می‌شود. کارنامه پاکدل در سال‌های گذشته، چندان درخشان نبوده، اما او در این فصل توانسته عملکرد خوبی داشته باشد. پاکدل بازیکن محبوب رسول خطیبی است و با رفتن خطیبی به تراکتور، این باشگاه شانس زیادی برای جذب پاکدل خواهد داشت. مدیران دو باشگاه هم رابطه خوبی دارند و مدیرعامل آلومینیوم، قبلا همین سمت را در تبریز و باشگاه تراکتور داشته است. با شرایط، پرسپولیسی‌ها فقط در شرایطی می‌توانند به جذب پاکدل امیدوار باشند که تراکتور، تصمیم به خرید او نگیرد.

باشگاه‌های زنوزی
یکی دیگر از مهاجمان درخشان این فصل لیگ، پیمان بابایی است. بازیکنی که بعد حضور کوتاه در آذربایجان، به ایران برگشته و توانسته خوب برای ماشین سازی گل بزند. بابایی به پرسپولیس هم لینک شده، ولی بعید است زنوزی بازیکنی از تیم خودش را، به پرسپولیس بدهد. بابایی احتمالا نیم فصل دوم به تراکتور خواهد رفت و از یک تیم زنوزی، به تیم دیگر او منتقل خواهد شد. موضوعی که حضور او در پرسپولیس را تقریبا منتفی می‌کند.
 
کد مطلب: 175567
مرجع : فرارو
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


سید داود
Iran, Islamic Republic of
اولا مغانلو بدردپرسپولیس نمی خوره واگر آمدپس از دوبازی متوجه می شید بازرمضانی خیلی بهتر مطلب بعدی رحمتی برای هرتیمی کرده فقط دشمن تراشی کرده وهمیشه هم ضربه زده اگه آدم بود به باشگاه خودش استقلا ل رحم می کردپس قاسمی نژاد هم بدرد خودش می خوره
چند رسانه ای