سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۶

بهترین دروازه‌بان نیم فصل اول؟

در لیگ بیستم دروازه بان های زیادی در ترکیب تیمشان درخشیدند.
۰
بهترین دروازه‌بان نیم فصل اول؟
مردم‌نيوز:
نیم فصل اول لیگ برتر ایران در حالی به پایان رسید که حامد لک بیشترین تعداد کلین شیت را ثبت کرد اما از سوی دیگر رشید مظاهری مهارهای بیشتری داشت. همچنین گلرهای دیگری هم هستند که چهره درخشان تیمشان بودند.
 
محمدرضا اخباری که جایگزین مظاهری در ترکیب تیم تراکتور شد، در نیم فصل اول شش بازی دروازه اش را بسته نگه داشت. اگرچه این دروازه‌بان کلین شیت های کمتری دارد، اما او در دیدارهایی مثل پرسپولیس که گل خورد نیز عملکرد درخشانی داشت و در نقش منجی تیمش ظاهر شد.
 
پدیده این فصل دروازه‌بانی لیگ برتر را میتوان حسین پورحمیدی نامید که در آلومینیوم اراک شش بار دروازه اش را بسته نگه داشت و چهره شاخص این تیم تازه لیگ برتری شده بود.
 
محسن فروزان در اولین فصل پس از پایان محرومیتش به دروازه برگشت و با فولاد عملکرد متوسطی داشت. حامد فلاح زاده و محمدحسین اکبرمنادی هم نگاه هایی را به خود جلب کردند.
 
این در حالی است که شاید انتظارات از پیام نیازمند بیشتر از پنج کلین شیتی بود که ثبت کرد. او فصل پیش ۱۷ بازی دروازه اش را بسته نگه داشت و سپاهان را به عنوان یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ معرفی کرد اما امسال طلایی پوشان ۱۸ گل خورده‌اند و میانگین بیش از یک گل به ازای هر بازی دارند.
 
اما در مجموع این شما هستید که باید بگویید کدام یک از این گزینه ها بهترین دروازه بان نیم فصل اول لیگ برتر بودند؛ در صفحه اصلی "ورزش سه" می‌توانید نظر خود را ثبت و اینجا هم در قسمت نظرات با دوستان خود بحث کنید.
 
کد مطلب: 175595
مرجع : ورزش سه
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای