سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۴
ظریف:

اگر اسرائیل بخواهد به ایران حمله کند، دست به خودکشی زده

وزیر خارجه کشورمان گفت: همسایگان ایران این اشتباه را مرتکب شدند که اجازه دادند اسرائیل درگیری را به خاکشان بکشاند و این رژیم به زودی امنیت را از این کشور‌ها خواهد گرفت و توانایی دفاع از آن‌ها را ندارد.
۰
اگر اسرائیل بخواهد به ایران حمله کند، دست به خودکشی زده
مردم‌نيوز:
محمد جواد ظریف گفت: عربستان سعودی نمی‌تواند به پیروزی نظامی در یمن دست یابد و یا از طریق مذاکره به چیزی دست یابد که از طریق نظامی نتوانسته است.
به گزارش ایرنا به نقل از المنار، وزیر خارجه ایران در ادامه گفت: اگر اسرائیل بخواهد به ایران حمله کند، دست به خودکشی زده است.
 
وی افزود: همسایگان ایران این اشتباه را مرتکب شدند که اجازه دادند اسرائیل درگیری را به خاکشان بکشاند و این رژیم به زودی امنیت را از این کشور‌ها خواهد گرفت و توانایی دفاع از آن‌ها را ندارد.
ظریف اضافه کرد: هدف ایران در سوریه مبارزه با تروریسم است و اسرائیل باید این را درک کند که سیاست حمایت از گروه‌های تروریستی بی پاسخ نخواهد ماند.
وزیر خارجه ایران در خصوص تحولات لبنان نیز گفت: ایران در راستای توافق گروه‌های لبنانی با یکدیگر کمک می‌کند و همچنین هیچ کس نمی‌تواند توافقی را بر لبنانی‌ها تحمیل کند.
او اضافه کرد: ایران پس از انفجار بندر بیروت پیشنهاد ارائه کمک به لبنان را مطرح کرد، اما فشار‌های آمریکا مانع به سرانجام رسیدن این کمک‌ها شد.
 
کد مطلب: 175657
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای