سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۶

مهدی ترابی در آستانه ثبت رسمی قرارداد ؛ اخبار داغ وکیل بودیمیر درباره پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس

داوور رادیک ، وکیل ماریو بودیمیر گفت : باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که پول بودیمیر را به حساب این بازیکن ریخته اما هنوز این پول نیامده است . به محض نشستن پول در حساب بودیمیر برای باز شدن پنجره پرسپولیس اقدام می کنم. که در صورت این اتفاق نام مهدی ترابی به طور رسمی وارد لیست پرسپولیس می شود.
۲
مهدی ترابی در آستانه ثبت رسمی قرارداد ؛ اخبار داغ وکیل بودیمیر درباره پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس
مردم‌نيوز:
تیم فوتبال پرسپولیس در حالی دیروز برابر سایپا با یک گل به برتری رسید که نتوانست از مهدی ترابی بازیکن جدید خود به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی استفاده کند. پرسپولیسی‌ها که ۴۷۵ هزار یورو از اصل طلب بودیمیر را پرداخت کرده‌اند هنوز نتوانسته‌اند ۳۲ هزار و ۵۰۰ یورو دیگر را به حسابش در کرواسی برسانند تا پنجره نقل و انتقالاتی‌شان باز شود. البته در این باره ابراهیم شکوری، معاون اجرایی باشگاه در جمع خبرنگاران عنوان کرد که باقیمانده طلب بودیمیر پنجشنبه گذشته به حسابش واریز شده که هنوز در حساب این بازیکن ننشسته است.
در همین رابطه داوور رادیک، وکیل ماریو بودیمیر اظهار کرد:
پرسپولیس اعلام کرده که باقیمانده طلب موکل من را واریز کرده اما این پول هنوز به حساب بودیمیر نیامده است. به محض اینکه پول به حساب بیاید من برای فیفا نامه می‌نویسم تا محرومیت پرسپولیس را لغو کند.
با توجه به این موضوع در صورتی که وکیل بودیمیر نامه رسمی برای باز شدن پنجره پرسپولیس به فیفا بزند ، مهدی ترابی می تواند قراردادش را ثبت کند و نامش وارد لیست پرسپولیس شود و از بازی های بعدی برای سرخپوشان به میدان برود.

 
کد مطلب: 176452
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای