شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۰

حضور یک پرسپولیسی در کادر فنی مجیدی

استقلال این فصل با استقلالی‌ترین کادر فنی تاریخش نتوانست نتایج دلخواه هواداران را بگیرد و باید دید مجیدی و کادر فنی جدیدش می‌توانند استقلال را به شرایط آرمانی هواداران برسانند یا نه.
۰
حضور یک پرسپولیسی در کادر فنی مجیدی
مردم‌نيوز:در کادر فنی محمود فکری یک گزینه پرسپولیسی وجود داشت. سعید عزیزیان دروازه بان دهه ۶۰ استقلال که بعد از حضور در این تیم راهی پرسپولیس شد. عزیزیان  البته در دو مقطع هم به عنوان مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس فعالیت کرد تا بیشتر به عنوان یک چهره پرسپولیسی شناخته شود.

حضور او در کادر فنی استقلال با حواشی‌ای همراه بود و برخی از هواداران این تیم معتقد بودند اگر یک مربی استقلالی جایگزین او می‌شد حواشی بین دو گلر این فصل استقلال کمتر اتفاق می‌افتاد.

با این حال بعد از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال او نام فراز کمالوند را به عنوان یکی از دستیاران خود به مدیران باشگاه اعلام کرد و سرمربی سابق بسیاری از تیم‌های لیگ برتری قبول کرد تا در کادر فنی مجیدی همراه او باشد. هر چند دیروز از سوی باشگاه شاهین عنوان شد کمالوند با این باشگاه قرارداد داشته اما دستیار جدید مجیدی با این باشگاه فسخ یکطرفه کرده و حضورش در استقلال قطعی است.

فراز کمالوند اگرچه هرگز بازیکن حرفه‌ای نبوده و از مسیر دیگر وارد دنیای مربیگری فوتبال شده اما او به هر حال طبق آنچه خودش مدعی شده طرفدار پرسپولیس بوده است. بعد از  انتخاب او به عنوان دستیار مجیدی ویدیویی در فضای مجازی دست به دست می شود که او در گفت‌وگویی جنجالی با عادل فردوسی‌پور به پرسپولیسی بودن خودش اشاره می‌کند و البته به عادل هم در یادآوری می‌کند که هر دو پیش از این در یک روزنامه ورزشی همکار بوده‌اند و مجری سابق برنامه نود هم  پرسپولیسی بوده است. کمالوند در آن برنامه به عادل می‌گوید «تعارف که نداریم من قبل از اینکه سرمربی تراکتور شوم سال‌ها طرفدار پرسپولیس بودم. مثل خود شما»

البته استقلال این فصل با استقلالی‌ترین کادر فنی تاریخش (منهای عزیزیان) نتوانست نتایج دلخواه هواداران را بگیرد و باید دید مجیدی و کادر فنی جدیدش می‌توانند استقلال را به شرایط آرمانی هواداران برسانند یا نه.
کد مطلب: 176554
مرجع : خبرورزشی
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای