يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۹

شهریار مغانلو امروز پرسپولیسی می شود

انتظار پرسپولیسی‌ها برای جذب شهریار مغانلو امروز به پایان خواهد رسید و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این مهاجم بلندقامت صبح امروز با پرسپولیس قرارداد امضا خواهد کرد.
۰
شهریار مغانلو امروز پرسپولیسی می شود
مردم‌نيوز:انتظار پرسپولیسی‌ها برای جذب شهریار مغانلو امروز به پایان خواهد رسید و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این مهاجم بلندقامت صبح امروز با پرسپولیس قرارداد امضا خواهد کرد.

مغانلو در گفت‌وگویی کوتاه تأکید کرد که ساعت 10صبح امروز به باشگاه خواهد رفت تا به‌صورت رسمی با پرسپولیس قرارداد امضا کند و طبیعتا جذب این بازیکن می‌تواند خبر خوشحال‌کننده‌ای برای هواداران پرسپولیس باشد. سایت پرتغالی «زیرو زیرو» هم اعلام کرد قرارداد مغانلو برای انتقال به پرسپولیس چند روز پیش نهایی شده و این قرارداد به‌صورت قرضی و تا پایان فصل اعتبار دارد. البته این سایت پرتغالی به این موضوع هم اشاره کرده که قرارداد قرضی مغانلو می‌تواند در پایان فصل تبدیل به یک قرارداد دائمی شود و این موضوع بستگی به توافق‌های سه‌جانبه میان پرسپولیس، سانتاکلارا و مغانلو دارد.

پرسپولیسی‌ها در این مدت تلاش زیادی کردند تا شهریار را به‌عنوان بازیکن دائمی جذب کنند ولی سانتاکلارا سنگ بزرگی جلوی پای پرسپولیس انداخت و مبلغ سنگینی را برای صدور رضایت‌نامه دائمی مغانلو درخواست کرد. پرتغالی‌ها به‌خوبی می‌دانند که درخشش مغانلو در لیگ برتر ایران و از همه مهم‌تر در لیگ قهرمانان آسیا، می‌تواند موقعیت این بازیکن را بهبود ببخشد و سانتاکلارا هم می‌تواند از این اتفاق سود مالی قابل توجهی را درصورت فروش قطعی مغانلو به‌دست بیاورد. شهریار که ابتدای فصل هم از پرسپولیس پیشنهاد داشت، حالا این فرصت را دارد تا پیراهن قرمز را بر تن کند و در بازگشت به فوتبال ایران دنبال هدف‌های جدیدی باشد.
کد مطلب: 176681
مرجع : حادثه24
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای