يکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۴

واسعی چگونه استقلالی می شود ؟ معاوضه بزرگ بین استقلال و تراکتور

فرهاد مجیدی برای تقویت خط میانی استقلال از باشگاه خواسته بدون رسانه‌ای شدن موضوع با باشگاه تراکتور برای جذب واسعی مذاکره شود.
۰
واسعی چگونه استقلالی می شود ؟ معاوضه بزرگ بین استقلال و تراکتور
مردم‌نيوز:
سعید واسعی هافبک فصل قبل پیکان قبل از شروع لیگ بیستم مورد توجه باشگاه استقلال قرار داشت. در واقع فرهاد مجیدی قبل از علنی شدن اختلافاتش با احمد سعادتمند فهرست بازیکنان مورد نظرش را به باشگاه داده بود و نام هافبک تیم پیکان در لیست او قرار داشت. بعد از جدایی مجیدی مذاکرات واسعی و مدیران استقلال به سرانجامی نرسید و این بازیکن به تراکتور تبریز پیوست.
به دنبال شکایت باشگاه پیکان در اعتراض به فسخ قرارداد یک‌طرفه این بازیکن، واسعی ۴ ماه محروم و به پرداخت یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به حساب باشگاه پیکان محکوم شد. نوزدهم فروردین محرومیت این بازیکن به اتمام می‌رسد هر چند احتمال دارد چند روز دیگر با گذشتن سه ماه یعنی سه چهارم از حکم محرومیت، یک ماه باقی‌مانده تعلیقی شود که با این اتفاق واسعی می‌تواند از هفته هجدهم لیگ برتر به میدان برود. فرهاد مجیدی برای تقویت خط میانی استقلال از باشگاه خواسته بدون رسانه‌ای شدن موضوع با باشگاه تراکتور برای جذب واسعی مذاکره شود. رسول خطیبی بعد از اطلاع طرح تعویض بازیکن را مطرح کرد و شرط گذاشت در صورت انتقال یکی از چهار مدافع اصلی استقلال به تراکتور با حضور واسعی در این تیم موافقت می‌کند. مجیدی که برای حضور قدرتمندانه استقلال در سه جام به هر چهار مدافع خود احتیاج دارد، خواستار تعامل با تیمش برای جذب هافبک تراکتور شد. بنا شد بعد از بازی‌های هفته هفدهم مذاکرات طرفین ادامه پیدا کند. عارف غلامی، سیاوش یزدانی، محمدحسین مرادمند و محمد دانشگر چهار مدافع تیم استقلال هستند و رسول خطیبی گفته هرکدام را که خود باشگاه استقلال صلاح بداند، با واسعی عوض می‌کنیم.

 
کد مطلب: 176823
مرجع : پارس فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای