چهارشنبه ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰
میدل ایست مانیتور:

محمد بن سلمان شیفته فرهنگ غربی و آمریکایی است

یک پایگاه خبری مستقر در لندن جزئیات و پشت پرده زندگی ولیعهد سعودی را که شیفته فرهنگ غربی و آمریکایی است را فاش کرد.
۰
محمد بن سلمان شیفته فرهنگ غربی و آمریکایی است
مردم‌نيوز: به نقل از سعودی لیکس، پایگاه خبری « میدل ایست مانیتور» جزئیات جدیدی از زندگی « محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی که شیفته فرهنگ آمریکایی است را فاش کرد.
بر اساس گزارش پایگاه خبری مذکور محمد بن سلمان شیفته فرهنگ آمریکایی و غربی است که وی به بازی ویدیویی «کال آو دیوتی»، خوردن فست فودها و استفاده از محصولات « مک دونالد» و « اپل» علاقه زیادی دارد.
در این گزارش آمده است که ولیعهد سعودی از« قاعده چینی» پیروی می‌کند که به هرقیمتی رسیدن استبداد به سلطنت را تضمین می‌کند.

گزارش میدل ایست مانیتور با گزارش مجله فرانسوی در خصوص کودکی ولیعهد سعودی کاملا مطابقت دارد که این مجله در گزارشی اعلام کرد: محمد بن سلمان در قصرهای مجلل بزرگ شد که بازیهای ویدیویی و خوردن فست فود را ترجیح می‌داد. وی خادمان ، رانندگان و معلمان خصوصی همانند دیگر پسران آل سعود داشت. محمد بن سلمان ششمین پسر« سلمان بن عبدالعزیز» پادشاه عربستان و یک شاهزاده در میان هزاران شاهزاده آل سعود است و پادشاه عربستان 13 فرزند از 3 ازدواج دارد که فرزندان وی تحصیلاتشان را با امکانات عالی در موسسات آموزشی عالی گذرانده‌اند.
پادشاه عربستان شبانه در کاخ خود در ریاض با نویسندگان، دانشگاهیان و دیپلمات‌ها جلساتی را برگزار می‌کرد و با روشنفکران، وکلا و بازرگانان در کاخ مجلل خود در پاریس و ماربلا دیدار می‌کرد و تمام این اقدامات با هدف تشویق فرزندانش به بحث و تفکر بوده است.
ولیعهد سعودی وقتی نوجوان بود فردی بسیار عصبی و زود رنج بود و گاهی اوقات ایده‌های دیوانه‌واری را ارائه و همگان را مبهوت می‌کرد.
بر اساس گزارش مجله فرانسوی رابطه پادشاه عربستان با پسرش محمد بن سلمان که از همسر دومش است،چندان خوب نبود. مادر محمد بن سلمان از پسرش می‌خواست تا رابطه صمیمانه و خوبی با پدرش ایجاد کند و هر هفته پسرش را به دیدار پدرش در خانه همسر اولش می‌فرستاد، درحالی‌که استقبال بسیار سردی از او می‌شد؛ چرا که محمد بن سلمان را به دلیل ریشه بادیه نشینی مادرش و گرایش منطقه‌ای او، مسخره می‌کردند.
 
کد مطلب: 178143
مرجع : تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای