يکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۵
کلید خط حمله شفر از جم می‌آید؟

ارسلان مطهری در راه استقلال

مهاجم جدا شده پارس جم در راه استقلالی شدن قرار گرفته است.
۰
ارسلان مطهری در راه استقلال

مردم‌نيوز: ارسلان مطهری، مهاجم جوان که در نیم فصل نخست لیگ برتر در پارس جم توپ می‌زد، روز گذشته قراردادش را رسماً با این باشگاه فسخ کرد تا بازیکن آزاد محسوب شود و بتواند با تیم‌های خواهانش مذاکره کند.
از چند تیم به عنوان مقصدهای احتمالی این بازیکن نا‌م برده می‌شود که ذوب‌آهن، تراکتورسازی، سایپا و یک تیم قطری در میان آن وجود دارد.
در این میان یکی از گزینه‌های محتمل برای انتقال مطهری به آن استقلال تهران است. آبی‌پوشان پایتخت که مشکلات زیادی در خط حمله دارند و سجاد شهباززاده، حسن‌ بیت‌سعید و علی قربانی در نیم فصل نخست نتوانستند عملکرد قابل قبولی ارائه دهند، این روزها به دنبال جذب بازیکن در این پست هستند.
در حال حاضر بیت‌سعید از استقلال جدا شده و به فولاد رفته است و شهباززاده هم به دلیل مصدومیت چند هفته‌ای است که از ترکیب اصلی دور است و علی قربانی هم با وجود اینکه برای تیم بازی می‌کند، موقعیت‌های زیادی از دست می‌دهد.
آبی‌پوشان ابتدا چند گزینه خارجی مد نظر داشتند که جدی‌ترین آن الحاجی گرو بود که مورد تایید نهایی شفر قرار نگرفت و حضورش در این تیم کنسل شده است.
در این شرایط به نظر می‌رسد مطهری گزینه مناسبی برای حل معادلات خط حمله آبی‌ها باشد. این بازیکن خصوصیات لازم برای سبک بازی مورد علاقه شفر در استقلال را دارد و از طرفی همیشه خودش را یک بازیکن متعصب به این تیم می‌داند.
مطهری فصل گذشته پیشنهاد حضور در پرسپولیس را به دلیل استقلالی بودن رد کرد و حتی وقتی در پیراهن نفت دروازه آبی‌پوشان را باز کرد، شادی پست از گل انجام نداد تا علاقه‌اش را به این تیم نشان دهد.
پیش از این گزینه محتمل مطهری سایپا بود و قرار بود این بازیکن جانشین عباس‌زاده شود ولی درخشش مهاجم سایپا در هفته اخیر احتمال جدایی وی را کاهش داده و همین موضوع مطهری را از سایپا دور کرده است. ضمن اینکه نیمکت نشینی مطهری در زمان حضور دایی در نفت او را برای پیوستن به جمع نارنجی‌پوشان مردد کرده بود.
باید دید در نهایت مهاجم جوان و خوش آتیه فوتبال ما به تیم محبوبش اضافه می‌شود یا مسیر دیگری در پیش خواهد گرفت.
 
کد مطلب: 48159
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای