جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۶

اشتوگر غایب بزرگ دورتموند برابر وولفسبورگ را مشخص کرد

سرمربی زنبور ها از دیدار برابر وولفسبورگ می گوید.
۰
اشتوگر غایب بزرگ دورتموند برابر وولفسبورگ را مشخص کرد
مردم‌نيوز: پیتر اشتوگر اذعان داشته که گوتسه وضعیت خوبی دارد اما رویس در بازی آینده تیمش نیز غایب خواهد بود.
به گزارش اشپورت آینس، تیم بروسیا دورتموند در اولین بازی خود در نیم فصل دوم بوندس لیگا به مصاف وولفسبورگ خواهند رفت. پیتر اشتوگر، سرمربی این تیم در کنفراس خبری پیش از این بازی که در ادامه آن را خواهید خواند، شرکت کرده و به سوالات خبرنگاران پاسخ داده است.
اشتوگر درباره وضعیت کلن گفت:
امیدوارم آن ها سقوط نکنند و بتوانند دوباره به شرایط خوب خود، بازگردند. از آن جایی که من حالا سرمربی دورتموند هستم فقط می توانم همین را بگویم. از صمیم قلب آرزو می کنم که آن ها برگردند. امیدوارم بتوانند این کار (سقوط نکردن به دسته پایین تر) را انجام دهند. این اتفاق عالی خواهد بود.
انتقادات از اوبامیانگ:
شما باید غیر از فوتبال در بیرون نیز، مراقب رفتارتان باشید. هر چند که این رفتار ها کوچک باشند. لازم نیست بعضی چیز ها زیاد بزرگ شوند. اگر یک مشکل بزرگ وجود دارد، من این جا هستم تا آن را حل کنم!
اشتوگر درباره کمپ تمرینی گفت:
در این جا امکانات زیادی وجود دارد. یک کمپ بسیار عالی را در اختیار داریم. برای من کار در اینجا تجربه خوبی است.
سانچو:
او پسر بسیار با استعدادی است. سانچو احساس خوبی را در من به وجود می آورد. حتی زمانی که در کلن هم بودم، او من را شگفت زده کرده بود.
اشتوگر درباره انتظارات از تیم گفت:
انتظارات را باید کاهش داد. هنوز می توانیم تا پیش از این مسابقه، تمریناتی را انجام دهیم و تاکتیک های مختلف را امتحان کنیم.
وولفسبورگ:
آن ها هم مانند ما از مارابلا به کمپ تمرینی خود، منتقل شده اند. خدا را شکر که چنین اتفاقی افتاده است! آن ها هم دقیقا استراتژی مانند برنامه های ما را دنبال خواهند کرد. درباره تاکتیک دو تیم همه چیز واضح است. ما باید بازی را در اختیار بگیریم و نباید نظم بازی خود را از دست بدهیم. وولفسبورگ در ضد حملات عالی کار می کند. ضد حملات آن ها می تواند برای هر تیمی خطرناک باشد.
اشتوگر درباره گوتسه گفت:
او تمرینات را به صورت کامل انجام داده است. گوتسه مدت زیادی غیبت داشت اما شما می توانید بیایید و او را در تمرینات ببینید. از نظر من او هیچ فرقی نکرده است و کیفیت خوب خود را حفظ کرده است.
وضعیت دورتموند:
تیم باید یک دل باشد و به سوی یک هدف حرکت کند. امیدواریم بتوانیم از تمرینات خود، نهایت استفاده را ببریم.
اشتوگر درباره مصدومان تیم گفت:
رویس، اشملزر و گریرو برابر وولفسبورگ بازی نخواهند کرد. بازیکنانی که در اردوی تدارکاتی ما مشکلاتی گوارشی داشتند، دیروز به طور کامل تمرین کردند. سباستین روده نیز همچنان در دسترس نیست. فیلیپ؟ او هم چنین شرایطی دارد.
 
کد مطلب: 49155
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای