جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۱

گام اول اسطوره منچستریونایتد برای ادامه راه فرگوسن!

احتمال حضور رایان گیگز در تیم ملی ولز به عنوان سرمربی افزایش یافت.
۰
گام اول اسطوره منچستریونایتد برای ادامه راه فرگوسن!
مردم‌نيوز: رایان گیگز ستاره سابق تیم ملی ولز و باشگاه منچستریونایتد برای تصدی سمت سرمربیگری تیم ملی کشورش با فدراسیون فوتبال ولز گفتگو کرد.

پس از این که کریس کالمن سرمربی تیم ملی ولز ماه نوامبر این تیم را به مقصد ساندرلند ترک کرد،این تیم بدون مربی مانده و تلاش ولزی برای استخدام مربی جدید به جایی نرسیده است. در همین راستا سران فوتبال این کشور با رایان گیگز ستاره سابق ولز و منچستریونایتد وارد مذاکره شده اند.گیگز ۴۴ ساله در دوران پرشکوه خود در تیم منچستریونایتد ۶۴ بار پیراهن تیم ملی ولز را بر تن کرد. او چهار بازی به طور موقت در سال ۲۰۱۴ در منچستریونایتد مربیگری کرد.گیگز سپس دو سال به عنوان دستیار فن خال در یونایتد کار کرد اما زمانی که خوزه مورینیو در تابستان ۲۰۱۶ مسئولیت فنی شیاطین سرخ را بر عهده گرفت،از این تیم جدا شد.

ستاره سابق یونایتد از آن زمان به بعد بدون باشگاه بوده است، اگر چه او در اوایل سال ۲۰۱۶ با سوانسی سیتی گفتگوهایی داشت تا هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.

گیگزی ماه گذشته به صراحت برای نشستن روی نیمکت تیم ملی کشورش ابراز علاقه کرده بود.کولمن دوران بسیار موفق در ولز داشت، که به یاد ماندنی ترین آنها حضور در نیمه نهایی یورو ۲۰۱۶ بود.
با این حال، ولز تابستان ۲۰۱۸ در جام جهانی روسیه غایب خواهد بود، شکست ۱-۰ آنها در خانه مقابل ایرلند ولز را از رسیدن به روسیه باز داشت.
کد مطلب: 49160
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای