شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۱

پایان داستان گل‌محمدی و تراکتورسازی

بعد از شکست غیر منتظره روز گذشته تراکتورسازی مقابل نفت تهران، هواداران این تیم تبریز مانند بازی قبل با استقلال علیه گل‌محمدی شعار سر دادند تا یحیی بداند دیگر تراکتورسازی جای ماندن نیست.
۱
۰
پایان داستان گل‌محمدی و تراکتورسازی
مردم‌نيوز :
یحیی گل‌محمدی روزهای سختی را در تراکتورسازی تجربه می‌کند، روزهای سختی که قابل پیش‌بینی بود، از همان روز اول می‌شد حدس زد «یحیی» کار ساده‌ای در تبریز نخواهد داشت.
بزرگی، پرحاشیه‌ بودن و البته پر هوادار بودن تراکتورسازی 3 فاکتوری بود که برای عدم موفقیت گل‌محمدی در تبریز کافی به نظر می‌رسید.
گل‌محمدی به خاطر شخصیت آرامی که دارد نمی‌تواند در تیم‌های بزرگ کار کند و این مسئله را قبلا در پرسپولیس هم ثابت کرده. گل‌محمدی یا توان مقابله با حاشیه را ندارد یا نمی‌خواهد با حواشی درگیر شود. چند سال پیش «یحیی» به خاطر نوع خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا از فوتبال و عدم قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی با این تیم کنار گذاشته شد آنهم در شرایطی که پرسپولیس وضعیت فنی خوبی داشت.
حالا در تراکتورسازی وضعیت به شکل دیگری برای گل‌محمدی سخت شد. تراکتوری‌ها بعد از شکست مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به شکل عجیبی به گل‌محمدی حمله کردند، از کادر مدیریتی تا تماشاگران. البته گل‌محمدی هم ساکت ننشست و پاسخ مدیران تراکتورسازی را داد تا کار برایش در تبریز سخت‌تر از همیشه شود. شاید اگر گل‌محمدی به آن شکل پاسخ مدیران تراکتورسازی را نمی‌داد عزم جدی برای تغییرش به وجود نمی‌آمد اما «یحیی سکوت نکرد» تا خیلی زود به درهای خروجی باشگاه تراکتورسازی نزدیک شود.
بعد از شکست غیر منتظره روز گذشته تراکتورسازی مقابل نفت تهران، هواداران این تیم تبریز مانند بازی قبل با استقلال علیه گل‌محمدی شعار سر دادند تا یحیی بداند دیگر تراکتورسازی جای ماندن نیست. شاید اگر بحث قرارداد سنگین گل‌محمدی با تراکتورسازی نبود و البته دنیزلی هم کمی از خواسته‌هایش کوتاه می‌آمد الان 2،3 هفته‌ای بود که گل‌محمدی سرمربی تراکتورسازی نبود.
به هرحال به نظر می‌رسد ادامه همکاری گل‌محمدی و تراکتورسازی دیگر مقدور نباشد و به زودی شاهد جدایی یحیی از جمع تبریزی‌ها باشیم، البته در این بین نوع جدایی گل‌محمدی هم مهم است. مسلما باشگاه تراکتورسازی می‌خواهد گل‌محمدی استعفا بدهد و این مربی هم نمی‌خواهد به راحتی از طلب سنگینش بگذرد.
باید دید چه زمانی گل‌محمدی از تراکتورسازی جدا می‌شود و چه زمانی سرمربی جدید این تیم (بخوانید دنیزلی) به تبریز می‌آید.
 

 
کد مطلب: 49220
مرجع : میزان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


Iran, Islamic Republic of
تراکتور بجای سرمربی باید مدیران ناکارامدش را عوض کند .انها خودشان را پشت یحیی قایم کرده اند
چند رسانه ای