سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۴

خبر بد نقل و انتقالاتی برای پرسپولیس

مسئولان باشگاه پرسپولیس و به ویژه حمیدرضا گرشاسبی هنوز نتوانسته‌اند بازیکنان ملی‌پوش خود را راضی به تمدید قرارداد کنند.
۰
خبر بد نقل و انتقالاتی برای پرسپولیس
مردم‌نيوز: مسئولان باشگاه پرسپولیس و به ویژه حمیدرضا گرشاسبی هنوز نتوانسته‌اند بازیکنان ملی‌پوش خود را راضی به تمدید قرارداد کنند.

علیرضا بیرانوند که تا سال ۱۴۰۰ با پرسپولیس قرارداد دارد و سیدجلال حسینی که به تازگی قراردادی ۲ ساله با تیمش بست، سایر ملی‌پوشان هنوز جواب مثبتی به باشگاه نداده‌اند.

برانکو پس از تمدید قراردادش با پرسپولیس از مسئولان باشگاه خواست به فکر تمدید قرارداد بازیکنان باشند. با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات تابستانی فصل آینده پرسپولیس، این خلأ بیشتر نمود پیدا می‌کند.

حمیدرضا گرشاسبی هم به تازگی اعلام کرد قرارداد ۱۰ بازیکن پرسپولیس به اتمام می‌رسد اما توضیحی نداد که چگونه می‌خواهد آنها را تمدید کند؟!

شنیده می‌شود دلیل طفره رفتن ملی‌پوشان پرسپولیس از تمدید قرارداد، جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است. زمان زیادی تا اعلام لیست مسافران جام جهانی روسیه از سوی کارلوس کی‌روش باقی مانده و همه بازیکنان ایرانی تلاش می‌کنند در این رقابت‌ها حضور داشته باشند. بدیهی است در صورت حضور یا بازی در روسیه، هر فوتبالیستی می‌تواند شانس لژیونر شدن داشته باشد.

بنابراین بعید به نظر می‌رسد تا اعلام لیست مسافران اعزامی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ملی‌پوشان پرسپولیس تمدید کنند مگر آن که باشگاه رضایت بدهد بندی در قراردادشان بگنجاند مبنی بر اینکه با رسیدن پیشنهاد اروپایی بتوانند به راحتی جدا شوند و بروند!
کد مطلب: 52028
مرجع : فرتاک
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای