يکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۷
سرلشکر جعفری:

ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب مخالفین داخلی و خارجی را می‌دهد/ سپاه بدون کار علمی نمی‌تواند کار را پیش ببرد

فرمانده سپاه گفت: علی‌رغم همه توطئه‌های دشمن و اغتشاشات اخیر، ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال جواب مخالفین داخلی و خارجی را خواهند داد.
۱
۰
ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب مخالفین داخلی و خارجی را می‌دهد/ سپاه بدون کار علمی نمی‌تواند کار را پیش ببرد
مردم‌نيوز : سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه بازدید از نمایشگاه جلوه‌های تحول که به دستاورد‌های دانشگاه افسری و تربیت پاسداری سپاه اختصاص داشت، با حضور در جمع خبرنگاران گفت: علی‌رغم همه توطئه‌های دشمن و اغتشاشات اخیر، ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با حضور گسترده خود جواب مخالفین داخلی و دشمنان خارجی را خواهند داد.

جعفری افزود: انقلاب اسلامی دارای یک روند دائمی و به‌روزشونده و پویاست که دشمنان زیادی دارد و همه دستگاه‌های این انقلاب نیز باید همین روند را در پیش بگیرند.

وی با بیان اینکه سپاه بدون تحقیق و کار علمی نمی‌تواند کار خود را پیش ببرد، تصریح کرد: دانشگاه امام حسین، دانشگاه سازمانی و پشتیبان سپاه است که باید دائم در حال تحول و نو شوندگی باشد چراکه این خواست رهبری است.

فرمانده سپاه گفت: این حرکت تحول چند سالی است که آغاز شده و راه سختی هم هست و امیدواریم چند سال آینده ثمره آن را ببینیم.
کد مطلب: 54016
مرجع : دانشجو
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


حسین
Iran, Islamic Republic of
سردار فدات بشم این حرفا دیگر نخ نما شده است و والله شما دشمن داخلی غیر از خودیهاتون با هم ندارید و دشمن خارجی هم اگر جواب میگرفت ول کرده بود در این 40 سال.
چند رسانه ای