شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰

مدرکی دیگر از زیرآبی‌های رژیم صهیونیستی در سوریه

ارتش سوریه در عملیات پاکسازی مناطق حومه دمشق از حضور تروریست‌ها، موفق به کشف یک انبار مهمات و سلاح‌های سنگین و پیشرفته ساخت رژیم صهیونیستی شد.
۰
مدرکی دیگر از زیرآبی‌های رژیم صهیونیستی در سوریه
مردم‌نيوز:  خبرگزاری سانا سوریه گزارش داد در این انبار مهمات که متعلق به معارضان سوری بود، انواع سلاح های سنگین و پیشرفته ساخت رژیم صهیونیستی کشف و ضبط شده است.

دولت دمشق بارها تل آویو را متهم به کمک به معارضان سوری کرده است.

نخستین بار نیست که سلاح های اسرائیلی سر از انبارهای معارضان سوری در می آورند. در فوریه سال جاری میلادی، چندین انبار سلاح در مناطق آزاد شده البوکمال و المیادین (از توابع دیرالزور)کشف شد که در میان آنها مقادیر زیادی سلاح ساخت اسرائیل به چشم می خورد. این مناطق پیش از این تحت سلطه گروه تروریستی داعش بودند که در پاییز سال گذشته از سلطه خارج شدند.

رژیم صهیویستی مدعی است کمک های بشر دوستانه خود را به سوریه ارسال کرده است این در حالی است که به رغم سکوت رژیم صهیونیستی در مورد کشف سلاح های ساخت اسرائیل در خاک سوریه، روزنامه صهیونیستی هاآرتص گزارش داد هفت گروه معارض سوری با حضور در بلندی های جولان، مقادیر زیادی سلاح و مهمات از طرف صهیونیستی خریداری کردند.

برخی منابع خبری نیز از افزایش کمک های نظامی مستقیم رژیم صهیونیستی به معارضان سوری طی ماه های اخیر خبر دادند.

دولت دمشق پیش از این اعلام کرد رژیم صهیونیستی با به خدمت گرفتن معارضان سوری و تامین مهمات آنها، در صدد تشدید اختلافات داخلی سوریه است.
کد مطلب: 67530
مرجع : افکار
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای