پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۶

درویش: دایی گزینه جانشینی کی روش نیست

مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: علی دایی گزینه جانشینی کارلوس کی روش نیست و فصل آینده هم در سایپا می‌ماند.
۰
درویش: دایی گزینه جانشینی کی روش نیست
مردم‌نيوز: باوجود اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال درماه‌های اخیر از تلاش هایشان برای تمدید قرارداد کارلوس کی روش تا پایان جام ملت‌های آسیا خبر داده اند، اما این مربی پرتغالی پیشنهاد ۶ ماهه ادامه همکاری با تیم ملی تا پایان جام ملت‌های آسیا را رد کرده است و دوست دارد قراردادش تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ تمدید شود.

در این میان اظهارات اخیر کارلوس کی روش مبنی بر اینکه مربیانی که دنبال جانشینی او هستند تا پایان جام جهانی صبر کنند ابهام‌ها درباره ادامه حضور او روی نیمکت تیم ملی پس از پایان جام جهانی را افزایش داده است.

حتی برخی رسانه‌ها از مدنظر قرار گرفتن علی دایی از سوی مسئولان فدراسیون فوتبال برای جانشینی کی روش خبر داده اند و طبق ادعای آن‌ها مهدی تاج قصد دارد پس از جام جهانی سرمربی فعلی سایپا را به صورت موقت روی نیمکت تیم ملی بنشاند و در صورت موفقیت این مربی شهریار فوتبال ایران را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کند.

برای پیگیری این امر با رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا تماس گرفتیم که او ضمن تکذیب مذاکرات فدراسیون با علی دایی بیان کرد: ابتدا باید بگویم رزومه دایی در فوتبال ایران به شکلی است که او هیچ وقت راضی نمی‌شود به عنوان مربی موقت روی نیمکت هیچ تیمی حتی تیم ملی بنشیند. از طرفی دایی قصدی برای بازگشت به عرصه ملی ندارد و همچنان می‌خواهد در رده باشگاهی کار کند.

او ادامه داد: در طول یک هفته اخیر نشست‌های زیادی با دایی در راستای تشکیل تیمی قدرتمند در فصل آینده برگزار کرده ایم و دایی را سرمربی فصل بعدی سایپا بدانید. بهتر است دوستان دست از حاشیه سازی برای تیم ملی بردارند تا این تیم زیرنظر کارلوس کی روش تمریناتش را به بهترین شکل برگزار کند و برای جام جهانی آماده شود.

 
کد مطلب: 68417
مرجع : افکار نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای