جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۰

کار سخت استقلال در فصل نقل و انتقالات

رونمایی نیمه شبانه از خریدهای نقل و انتقالاتی، عادتی آشنا از مدیران استقلال بود که در این فصل هم به نمایش گذاشته شد. آنها با یک خرید در شب اول و ۳ خرید در شب دوم نشان دادند توپی پر در ایام نقل و انتقالات دارند.
۰
کار سخت استقلال در فصل نقل و انتقالات
مردم‌نيوز: رونمایی نیمه شبانه از خریدهای نقل و انتقالاتی، عادتی آشنا از مدیران استقلال بود که در این فصل هم به نمایش گذاشته شد. آنها با یک خرید در شب اول و ۳ خرید در شب دوم نشان دادند توپی پر در ایام نقل و انتقالات داشته و قصد دارند تا از غیبت رقیب سنتی شان در بازار نقل و انتقالات استفاده‌ای بهینه نمایند.

مدیران استقلال بر این امر واقف هستند که نقل و انتقالات فصل هجدهم برای آنها دو فاز کاملا مجزا دارد. فاز اول به خدمت گرفتن بازیکنان جدید و مد نظر وینفرد شفر و فاز دوم حفظ ستاره های فصل گذشته‌ای که سودای جدایی در سر دارند. فاز دوم به مراتب سخت تر از فاز نخست است و مدیران این مجموعه برای حفظ بازیکنانی که قراردادهای محکمی نداشته و در اندیشه جدایی و رسیدن به پیشنهادهای بهتر از تیم قبلی هستند کار سختی پیش رو دارند.

مدیران مجموعه استقلال گام اول را خوب برداشتند و توانستند بخشی از بازیکنانی که در اولویت اول شفر قرار داشتند را جذب نمایند. حتما دو سه بازیکن دیگر هم در آب نمک این تیم قرار دارد که در فرصت مقتضی آنها را هم به خدمت گرفته و از خریدهای جدید هم به موقع رونمایی خواهند کرد. اما همانطور که ذکر شد کار اصلی و سخت استقلال به آنجایی باز می گردد که باید ستاره های خود را حفظ کنند.

در بین بازیکنان استقلال کم نیستند نفراتی که یا قراردادشان به اتمام رسیده و یا اگر قرارداد دارند بندهایی در آن گنجانده شده است که با استناد به آن مجوز جدایی از این تیم را دارند. سید حسین حسینی، وریا غفوری، فرشید باقری و امید ابراهیمی چهار بازیکن مفید و موثر تیم استقلال قراردادشان به اتمام رسیده و نفراتی مثل مامه تیام، فرشید اسماعیلی، امید نورافکن و سید مجید حسینی هم بازیکنانی هستند که باوجود داشتن قرارداد، سودای جدایی از جمع آبی پوشان را در سر می پرورانند.

کار سخت مدیران استقلال در نقل و انتقالات به آنجایی باز می‌گردد که این دو دسته بازیکن را باید به نوعی راضی به ماندن در این تیم نمایند که هم شان آن بازیکنان و هم منافع باشگاه به صورت همزمان حفظ شود. مدیران استقلال در واقع اصل هنر خود در نقل و انتقالات را وقتی نشان می دهند که در حفظ این دسته از بازیکنان موفق عمل کرده باشند.

البته مدیران استقلال یک فاز سوم احتمالی هم در نقل و انتقالات دارد و آن هم راضی کردن بازیکنانی هست که قرارداد دارند اما در لیست مورد نیاز سرمربی آلمانی آبی ها برای فصل بعد قرار ندارد.

 
کد مطلب: 71571
مرجع : افکار نیوز
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای