سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰

آخرین تماس سروش رفیعی با پرسپولیسی ها

شنیدیم در آخرین تماس تلفنی با حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس، سروش رفیعی به او گفته است: «اولویت من پرسپولیس است اما کمی صبر کنید تا خودم به شما خبر بدهم!»
۰
آخرین تماس سروش رفیعی با پرسپولیسی ها
مردم‌نيوز:  شنیدیم در آخرین تماس تلفنی با حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس، سروش رفیعی به او گفته است: «اولویت من پرسپولیس است اما کمی صبر کنید تا خودم به شما خبر بدهم!»

سروش رفیعی که فصل گذشته را در الخور قطر سپری کرد این روز‌ها یکی از پرطرفدارترین بازیکنان فصل نقل و انتقالات به حساب می‌آید. سپاهان با پیشنهاد مالی وسوسه‌انگیز به دنبال جذب هافبک مورد علاقه امیر قلعه‌نویی است. تیم پرافتخار اصفهانی که در خرید محسن مسلمان قافیه را به همشهری خود باخت، حالا می‌خواهد سروش رفیعی را به سپاهان ببرد تا جانشین محرم نویدکیا کند. سپاهان اصفهان پس از نزول و سپس خداحافظی محرم نویدکیا به شدت افت کرد و دیگر نتوانست افتخارات گذشته را تکرار کند. شنیدیم تیم متمول شهرستانی حاضر است حدود ۲ میلیارد تومان برای یک فصل به سروش رفیعی پرداخت کند.

همچنین تراکتورسازی تبریز هم خواهان خرید سرباز سابق خود است. تبریزی‌ها خاطرات خوبی از بازی‌های سروش در ذهن داشته و به همین خاطر پیشنهاد مالی خوبی به او ارائه دادند که گذشتن از آن آسان نیست. در کنار این دو تیم، اما پرسپولیس هم خواستار عقد قرارداد با سروش رفیعی است، آن هم در حالی که پنجره نقل و انتقالات تابستانی این تیم بسته است. با این وجود برانکو اصرار خاصی دارد که سروش رفیعی را فصل آینده در تیم خود داشته باشد، خاصه آن که محسن مسلمان را هم جواب کرده است. شنیدیم در آخرین تماس تلفنی با حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس، سروش رفیعی به او گفته است: «اولویت من پرسپولیس است، اما کمی صبر کنید تا خودم به شما خبر بدهم!»

نیم‌فصل بازی در نساجی؟!

سروش رفیعی این روز‌ها در ایران و کنار شجاع خلیل‌زاده دوست صمیمی‌اش به سر می‌برد. شماره ۷ خیلی دوست دارد دوباره به پرسپولیس برگردد و این بار همبازی شجاع شود، اما با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس، سروش رفیعی فقط یک راه دارد. اینکه او با پرسپولیس قرارداد بسته و سپس نیم‌فصل اول را در یکی از تیم‌های لیگ برتری به صورت قرضی توپ بزند و بعد به تیم برانکو بازگردد. گفته می‌شود سروش رفیعی مورد توجه تیم نساجی هم قرار گرفته است و باید دید شاگرد نکونام می‌شود یا اینکه...
کد مطلب: 72238
مرجع : افکار
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای