چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۰
جعفری دولت آبادی مطرح کرد؛

۴ مورد اتهامی در کیفرخواست متهم مدرسه غرب تهران

دادستان تهران گفت: کیفرخواست پرونده متهم مدرسه غرب تهران با ۴ عنوان اتهامی صادر شده و به دادگاه تحویل داده خواهد شد.
۰
۴ مورد اتهامی در کیفرخواست متهم مدرسه غرب تهران
مردم‌نيوز: عباس جعفری دولت آبادی در حاشیه نشست بررسی وضعیت بهداشت عمومی و امنیت غذایی در رابطه با آخرین وضعیت پرونده مدرسه‌ای در غرب تهران اظهار کرد: دادستانی بلافاصله پس از تشکیل پرونده تحقیقات مفصلی هم از متهم و هم از اولیای دانش آموزان انجام داد.
وی افزود: تعدادی از اولیا فقط در یک طومار شکایت کرده بودند و تعدادی نیز نزد پلیس شکایت را طرح نموده و تعدادی نیز در دادسرا حاضر شدند.
دادستان تهران بیان داشت: تمام نوجوانانی که در این پرونده در موردشان ادعایی شده بود و اولیای آن‌ها نیز داوطلب بودند به پزشکی قانونی معرفی شدند، پزشکی قانونی آن‌ها را معاینه کرد و در تمام گزارش پزشکی به آن معنا تجاوز جنسی که در اخبار اولیه آمده بود به معنای جرایم خاص جنسی دیده نشد، ولی تعرضات جنسی گزارش شد و متهم هم پذیرفته است.
وی افزود: امروز کیفرخواست پرونده با چهار عنوان اتهامی صادر شد و پرونده به دادگاه تحویل داده خواهد شد و امیدواریم دادگاه با سرعت قابل قبولی حکم را صادر کند.
جعفری دولت آبادی خاطرنشان کرد: بخشی از مسائل مرتبط با پرونده که به مسائل آموزش و پرورش و مدرسه برمی گشت همچنان مفتوح است و تحقیقات ادامه دارد.
دادستان تهران تصریح کرد: احکام مربوط به محکوم آشوب‌های خیابان پاسداران که به سه بار قصاص محکوم شده بود و قاتل بنیتا بعد از ماه مبارک رمضان اجرا خواهد شد.
 
کد مطلب: 72367
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای