چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۳

بالاخره صدای یکی به خاطر گرانی درآمد

نایب رئیس مجلس از تصمیم هیئت رئیسه مجلس برای برگزاری نشستی با حضور وزرا و کارشناسان برای بررسی قیمت کالاها خبر داد.
۰
بالاخره صدای یکی به خاطر گرانی درآمد
مردم‌نيوز: سید کاظم دلخوش در نشست علنی امروز (سه شنبه، 22 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی با بیان اینکه باید با توجه به وضعیت اقتصادی کشور جلسه اضطراری و غیرعلنی درباره برخی موضوعات کشور برگزار شود، گفت: قیمت گوش قرمز و سفید در حال حاضر گران شده است و مرغداری ها به خاک نشسته اند چرا که طی ماه های اخیر قیمت نهاده های دامی و هزینه های مرغداری ها به میزانی بالا رفته که صاحبان مرغداری ها تولید را رها کرده اند.

وی افزود: در حوزه انتخابیه بنده 110 مرغداری وجود دارد که 70 درصد آنها در حال تعطیلی هستند، ضروری است که برای کاهش هزینه های مرغداری ها تدبیری شود.

نماینده مردم صومعه سرا تاکید کرد: رئیس کل بانک مرکزی نمی تواند در مورد وضعیت نابسامان بازار سکه و ارز توضیح دهد بنابراین وزیر اقتصاد باید پاسخگوی وضعیت کنونی ارز و سکه باشد چرا که قیمت ها روز به روز در حال افزایش است.

مسعود پزشکیان که در غیاب لاریجانی ریاست مجلس را برعهده داشت در پاسخ به تذکر این نماینده اظهار کرد: در نشست دیروز هیئت رئیسه مجلس مقرر شد نشستی درباره قیمت کالاها و وضعیت کنونی اقتصادی برگزار شود که وزرا و کارشناسان در این جلسه درباره شرایط فعلی توضیحاتی ارائه دهند.
کد مطلب: 72393
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای