شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰

واکنش تند شجاع به اتفاقات اهواز

مدافع پرسپولیس با رد شایعه درگیری با سعید فتاحی به توضیح اتفاقات بازی با استقلال خوزستان پرداخت.
۰
واکنش تند شجاع به اتفاقات اهواز
مردم‌نيوز: شجاع خلیل زاده که در قلب دفاعی پرسپولیس توانست به خوبی علیرغم مصدومیت ضدحملات حریف را کنترل کند، در خصوص این بازی گفت: ما برای سه امتیاز برنامه ریزی کرده بودیم و در اهواز حاضر شدیم اما اتفاقات دست به دست هم داد که از این هدف دور شدیم. مسلما حق ما 3 امتیاز بود اگر بعضی ازدوستان کم لطفی نمی کردند.
وی در خصوص شایعه درگیری با سعید فتاحی، مسئول برگزاری لیگ در پایان این دیدار گفت: واقعا شورش را درآورده اند نمی دانم برخی سایت ها چرا این شایعه را ساختند، آقای فتاحی از دوستان صمیمی من است و هیچ برخورد و درگیری بین ما وجود نداشت لطفا دنبال قاتل بروسلی نباشند.

شجاع خلیل زاده در ادامه گفت: در روزهایی که پرسپولیس علیرغم تمام مشکلات به دنبال حضوری موفق در فصل جدید است و با توجه به شرایطی که داریم برخی از دوستان قصد سنگ اندازی دارند. حساب این دوستان با هواداران واقعی پرسپولیس جداست و مطمئنا آنها خودشان از این قضایا به خوبی باخبر هستند.
مدافع پرسپولیس در واکنش به صحبت های یزدی که تیم استقلال را برتر از پرسپولیس دانسته بود گفت: من نمی دانم آقای یزدی از کدام بازی صحبت می کنند شاید ایشان در بازی با پرسپولیس روی نیمکت نبودند و باید از ایشان پرسید آیا مطمئن هستند بازی پرسپولیس ـ استقلال خوزستان را تماشا کردید یا خیر؟
منبع: ورزش سه
کد مطلب: 79610
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای