دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰

واکنش جالب سرمربی السد به غیبت مدافع تیمش برابر استقلال

سرمربی السد از آسیب‌دیدگی مدافع تاثیرگذار تیمش قبل از دیدار برابر استقلال ناراحت است. او از شاگرانش خواست که در دیدار برابر استقلال با نهایت تمرکز بازی کنند.
۰
واکنش جالب سرمربی السد به غیبت مدافع تیمش برابر استقلال
مردم‌نيوز: تیم فوتبال السد در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باید دوشنبه هفته آینده به مصاف استقلال برود. قبل از این دیدار تیم قطری در لیگ ستارگان به مصاف الغرافه رفت که با تساوی یک بر یک متوقف شد.
در این دیدار ابراهیم ماجد مدافع تیم فوتبال السد مصدوم شد و دیدار حساس برابر استقلال را از  دست داد.
فریرا، سرمربی السد درباره آسیب‌دیدگی مدافع تیمش، گفت‌: آسیب‌دیدگی ابراهیم ماجد اتفاق بسیار بد و ناراحت کننده‌ای برای ما بود. دوست داشتم که بازی برابر الغرافه را واگذار می‌کردیم اما  ابراهیم ماجد مصدوم نمی‌شد.
او درباره دیدار برابر تیم فوتبال استقلال، اظهار کرد: از بازیکنان می‌خواهم که در دیدار برابر استقلال نهایت تمرکز خود را به کار بگیرند. ما باید از فرصت‌های که به دست می‌آوریم نهایت استفاده را ببریم. حداقل می‌توانستیم در این دیدار  برابر تیم فوتبال الغرافه سه چهار گل به ثمر برسانیم. اصلا دوست ندارم که فرصت ها را به راحتی از  دست بدهیم. ما تنها چند جلسه است که تمرین می‌کنیم و هنوز به آمادگی لازم نرسیده‌ایم. قول می‌دهم که بازی به بازی بهتر شویم.
کد مطلب: 80857
مرجع : ایسنا
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای