يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰

مهدی‌زاده و پورشیب، نشان برنز کسب کردند

دو عضو تیم کاراته ایران با برتری مقابل رقبای خود در دیدار رده بندی موفق به کسب مدال برنز ششمین مرحله از رقابت‌های لیگ جهانی دست پیدا کردند.
۰
مهدی‌زاده و پورشیب، نشان برنز کسب کردند
مردم‌نيوز: در ادامه این مسابقات که با حضور ۷۶۳ کاراته کا از ۷۲ کشور به میزبانی آلمان در برلین جریان دارد، امیر مهدی زاده در دیدار رده بندی وزن ۶۰- کیلوگرم با نتیجه ۵ بر صفر «دارخان اسدیلوف» از قزاقستان را شکست داد و بر سکوی سوم قرار گرفت. 
وی جمعه ۲۳ شهریورماه در نخستین روز از این رقابتها با برتری مقابل «ساموئل مارکزه» از ایتالیا، «جوانی مارتینز» از ونزوئلا، «دانیلو گروسو» از ایتالیا و شکست برابر «یوگو کوزاکی» از ژاپن به دیدار رده بندی راه یافته بود. 
همچنین ذبیح الله پورشیب در دیدار رده بندی وزن ۸۴- کیلوگرم «اوگور آکتاش» از ترکیه را ۲ بر یک از پیش برداشت و به گردن آویز برنز دست پیدا کرد. وی شنبه در روز دوم این رقابتها «ایلیاگرانوسوف» از روسیه، «میگوئل آمارگاس» از آرژانتین، «کنجی گریلون» از فرانسه و مهدی خدابخش از کشورمان را شکست داده و در نیمه نهایی برابر «دانیار یولداشف» از قزاقستان بازنده شد و به دیدار رده بندی رسید.
سجاد گنج زاده نماینده دیگر کشورمان برای کسب مدال طلا باید در مبارزه نهایی وزن ۸۴+ کیلوگرم به مصاف نماینده گرجستان برود. 
 نگین باقری، مجید حسن نیا، هامون درفشی پور، سعید احمدی، بهمن عسگری، طراوت خاکسار و مهدی خدابخش هم با قبول شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شده بودند.
منبع: مهر
کد مطلب: 84629
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای