پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۶
انتظارات از تیم ملی بالاست

جهانبخش: بازی در لیگ انگلیس دشوار است/ همیشه با حداقل‌ها کار می‌کنیم

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: همیشه ما با حداقل‌ها کار می‌کنیم و می‌دانیم که انتظارات از تیم ملی بالاست.
۰
جهانبخش: بازی در لیگ انگلیس دشوار است/ همیشه با حداقل‌ها کار می‌کنیم
علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بعد از یکی دو جلسه همه بازیکنان رسیدند و تیم کامل است. این اردو مهم است. امیدوار بودیم امروز یا فردا بازی کنیم اما این طور نشد. اردوی خوبی است و از دیروز کامل‌تر شدیم.
وی درباره شرایطش در لیگ انگلیس افزود: من دیر به تیم اضافه شدم و این را هم باید بگویم که شرایط لیگ انگلیس با سایر لیگ‌ها متفاوت است و واقعا آنجا کار سخت است. اما تلاش کردم تا به آمادگی برسم و این مسیر را در تیم ملی و همچنین باشگاهم ادامه دهم. خوشبختانه شرایط بهتر شده و دو ماه دیگر جام ملت‌های آسیا را در پیش داریم که بسیار مهم است. این تورنمنت هم برای خود ما و هم برای مردم ما مهم است و باید تلاش کنیم تا با آمادگی در این مسابقات حاضر شویم این را بگویم که حضور در تیم ملی برایم افتخار است و اگر بازی به من برسد تلاش می‌کنم تا بهترین عملکرد را داشته باشم.
جهانبخش در خصوص اینکه حریفان تیم ملی با رقبای قوی بازی می‌کنند، خاطرنشان کرد: همانطور که در ابتدای صحبت‌هایم گفتم قرار بود دو بازی انجام دهیم که فرصت یک بازی از دست رفت. هر چه بیشتر محک بخوریم برایمان بهتر خواهد بود. البته رقبای ما با حریفان خوبی در فوتبال دنیا بازی می‌کنند اما برای ما این شرایط فراهم نبود. یک بازی را از دست دادیم اما امیدوارم شرایط بازی با بولیوی شرایط خوبی باشد. قبل از جام جهانی هم شرایط همین گونه بود و اتفاق جدیدی نیست اما امیدوارم در بازی‌های بعدی محک خوبی بخوریم. ما قبل از آغاز جام ملت‌های آسیا فقط 15 روز دیگر فرصت آماده سازی داریم و انتظارات از تیم ملی بالاست و بازیکنان و مربیان هم تلاش می‌کنند تا انتظارات برآورده شود و به شرایط خوبی برسیم.
وی درباره اینکه آیا تیم ملی پتانسیل قهرمانی در آسیا را دارد یا خیر،‌گفت: همیشه ما با حداقل‌ها کار می‌کنیم و می‌دانیم که انتظارات از تیم ملی بالاست. وقتی صحبت از بازی‌های دوستانه می‌کنیم برای این است که شرایطی ایجاد شود تا بازی‌های بیشتری انجام دهیم و با آمادگی پا به تورنمنت بگذاریم. ما کادر خوب و بازیکنان خوبی داریم و باید دست به دست هم بدهیم تا بهترین عملکرد را در جام ملت‌های آسیا داشته باشیم. ما همیشه با حداقل‌ها تلاش کرده‌ایم تا به موفقیت برسیم. به هر حال در این چند سال ما تیم اول آسیا بودیم و باید بالاتر برویم. هدف ما این است که در جام ملت‌های آسیا انتظاراتی که از ما وجود دارد را برآورده کنیم.
کد مطلب: 87978
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای