يکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۲

لو رفتن تاکتیک سرمربی حریف تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌ها

یک رسانه عراقی از بازی تیم ملی فوتبال این کشور با ۳ مدافع در جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا خبر داد.
۰
لو رفتن تاکتیک سرمربی حریف تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌ها
مردم‌نيوز: سایت موازین نیوز عراق به نقل از یک منبع نزدیک به سرچکو کاتانتس، سرمربی اسلوونیایی تیم ملی فوتبال این کشور نوشت: کاتانتس سبک بازی تیم ملی فوتبال عراق را بر اساس چینش 3 بازیکن در خط دفاعی انتخاب کرد و تلاش می‌کند از آن در دیدارهای دوستانه پیش‌رو و جام ملت‌های 2019 آسیا در امارات بهره ببرد.

بر اساس این گزارش، سرمربی اسلوونیایی ترجیح می‌دهد تا از سیستم (3_4_3) یا (2_5_3) با توجه به ضعف تیم ملی فوتبال عراق در خطوط دفاع کناره‌ها بهره ببرد. تنها ضعف مزمن کنونی تیم ملی عراق از نظر کاتانتس در خط دفاعی به ویژه در جناح راست است. او همچنین از نوع بازی بازیکنانی که در خط میانی بازی می‌کنند رضایت چندانی ندارد. هر چند در این بخش بازیکنی همانند علی عدنان از باشگاه آتلانتا ایتالیا حضور دارد. سرمربی تیم ملی فوتبال عراق به دنبال سبک بازی است که دفاعی به نظر نرسد و روی خط میانی و تهاجم از کناره‌ها تمرکز کند. عراق دارای بازیکنان خوبی برای پیاده‌کردن ایده‌های سرمربی اسلوونیایی است و می‌تواند با آن هماهنگ شود.

تیم ملی فوتبال عراق در گروه D جام ملت‌های 2019 آسیا که از 15 دی‌ماه سال جاری به میزبانی امارات آغاز خواهد شد با تیم‌های ملی ایران، یمن و ویتنام قرار دارد. عراق هم‌اکنون اردوی آماده‌سازی خود را در امارات برپا کرده و سه‌شنبه هفته جاری در یک بازی دوستانه به مصاف بولیوی می‌رود.
کد مطلب: 89629
مرجع : خبرگزاری تسنیم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای