دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۵

اگر در جلسه ای با علی لاریجانی حضور داشتید، از او چه سوالاتی می‌پرسیدید؟

علی لاریجانی یکی از «سخت‌تعامل»‌ترین مسئولان کشور است. از آخرین حضور او در دانشگاه‌ها ۶ سال می‌گذرد و در تمام این مدت، او هرگز به دعوت دانشجویان پاسخ مثبت نداده.
۴
۱
اگر در جلسه ای با علی لاریجانی حضور داشتید، از او چه سوالاتی می‌پرسیدید؟
مردم‌نيوز: علی لاریجانی یکی از «سخت‌تعامل»ترین مسئولین کشور است. کسی که نه با رسانه‌ها و نه با دانشجویان، گفتگوهای صریح و چالشیِ خاصی نداشته. از آخرین حضور او در دانشگاه‌ها 6 سال می‌گذرد و در تمام این مدت، او هرگز به دعوت دانشجویان پاسخ مثبت نداده.  پس از تصویب برجام و افزایش معنادارِ انتقادات دانشجویان از لاریجانی هم او حاضر به ترمیم ارتباط ضعیفش با دانشجویان نشد و در هیچ نشستی برای پرسش و پاسخ با آن‌ها حضور پیدا نکرد. در چند ماه اخیر و به واسطه پیگیری‌های مکرر جمعی از دانشجویان اما، ارتباط محدودی میان رئیس مجلس و تعداد بسیار اندکی از دانشجویان شکل گرفته. ارتباطی که در نهایت منجر به هماهنگی یک جلسه خصوصی با او برای بسیج دانشجویی شد.
 
در واقعیت که فرصتش فراهم نشده، اما در فضای رسانه و بین خودمان، می‌توانیم لاریجانی را در جایگاه پاسخگویی به دانشجویان و مردم تصور کنیم و سوالات‌مان از او را بنویسیم. اینجا، جای چنین کاری است. هر سوالی که فکر می‌کنید باید از رئیس مجلس پرسیده شود را در بخش «نظرات» برایمان بنویسید.
 
کد مطلب: 94473
مرجع : خبرگزاری دانشجو
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *


سهیل
Iran, Islamic Republic of
سلام.
آقای لاریجانی به لطف شما و همکاراتون، گند زده شده به مملکت
تورو خدا از رانت و باند بازی هاتون دست بردارید. دارید مردم رو بد بخت میکنید.
برجام بس نبود؟ الان میخواید fatf رو هم تصویب کنید؟ سر پل صراط یقتون رو میگیرم آقای رئیس
باید هم جوب من و مردم و هم جواب شهدا رو بدید
mozhgan
United States
چرا شما برادرای لاریجانی دست از سر مردم بر نمیدارید!!!
تو رو خدا بیخیال سیاست کشور شو علی آقا
باران
Iran, Islamic Republic of
دستاوردهای برجام را در قالب چند جمله با شماره گذاری بفرمایید؟
فکر می کنید با توجه به امضای سایر معاهده های بین المللی مثل پاریس که تبعاتی جز کاهش صادرات و افزایش وابستگی بوده نتایج FATF چگونه در اداره حکومت تعریف می شود؟
عملکرد مجلس به گونه ای است که خیانت و حماقت بر همگان آشکار است اگر ایرانی ویران و پر از فساد و بی قانونی و جنگ که دچار تجزیه قومیتی و مرزی شده باشد( البته خدا یاری رسان است) داشته باشیم شما و امثال شما سردمدار و رییس کدام مجلس خواهید بود؟
آبل آسادوریان
United States
جناب آقای علی لاریجانی
هزینه ای که از اربابتون گرفتید که کشور رو نابود کنید چقدر بوده؟
واقعا میارزید که شرافتتون رو بفروشید؟
چند رسانه ای