دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳

همکاری ۱۹ هزار خیر با دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی/ مازندران در صدر سامانه موقوفات

مدیر مرکز توسعه وقف و نذر آستان قدس رضوی از مراجعه 19 هزار نفر از خیران و واقفان به دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌ها و ثبت آن در سامانه جامع نذورات خبر داد.
۰
همکاری ۱۹ هزار خیر با دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی/ مازندران در صدر سامانه موقوفات
مردم‌نيوز: ۱۹ هزار خیر تا بهمن‌ماه ۱۳۹۷ باحضور در دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شهر‌های مختلف برای اعطای نذورات خود به این آستان مراجعه و نامشان در سامانه جامع نذورات و موقوفات آستان ثبت شد.

علیرضا اسماعیل‌زاده مدیر مرکز توسعه وقف و نذر آستان قدس رضوی درباره اقدامات دفاتر نمایندگی‌ این آستان اظهار کرد: شمار مراجعان ثبت شده در سامانه جامع نذورات تا آخر بهمن‌ماه سال جاری بیش از 19 هزار نفر در ماه‌های مختلف بوده است.

وی بیان کرد: استان‌های مازندران با 33 درصد، آذربایجان شرقی با 17 درصد و آذربایجان غربی با 16 درصد بیشترین مراجعه را داشتند و در ماه‌های بهمن، آبان و آذر بیشترین مراجعه ناذران به این دفاتر ثبت شده است.

مدیر مرکز توسعه وقف و نذر با اشاره به فعالیت‌‌های این دفاتر نذورات ادامه داد: دفاتر نذورات زمینه‌ای فراهم می‌کند تا نیک اندیشان و خیران بتوانند با نیت‌های مختلف و در عرصه‎های گوناگون نذورات خود را ارائه دهند.

اسماعیل‌زاده عنوان کرد: بسیاری از انسان‌ها برای دست‌یابی به حوائج و درخواست‌های خویش در برابر ائمه اطهار(ع) در طول عمرشان یک بار نذر کرده‌اند تا با عنایت آنان به هدف خود دست یابند و آستان قدس رضوی با راه‌اندازی دفاتر نذورات زمینه‌ای فراهم ساخته تا بتواند نیازهای عامه مردم را در دفاتر نمایندگی شناسایی و در این راستا پاسخگو نیز باشند.
کد مطلب: 98955
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای