يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۳
آزمایش نمادین موشکی در یادواره شهداء؛

سردار حاجی زاده: امروزه باید به فکر حملات دشمن در فضای رسانه ای هم باشیم + تصاویر اختصاصی

مردم قدردان امنیت اند و پشتیبان تمامی کسانی که در قامت یک سرباز برای امنیتشان سینه سپر کردند و مهمترین عنصر ایجاد امنیت منطقه ای و فرامنطقه ای ایران عزیز خود را مرهون زحمات شهیدانی چون تهرانی مقدم می دانند و این موشک است که امروز یاوه گویان دیروز را سرجای خود نشانده است.
۲
سردار حاجی زاده: امروزه باید به فکر حملات دشمن در فضای رسانه ای هم باشیم + تصاویر اختصاصی
مردم‌نيوز: بیستمین یادواره شهدای روستای کیاسر از توابع شهرستان بهشهر استان مازندران در این روزها در حال برگزاریست. امروز سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مهمان این برنامه بود که به بیان مطالبی مهم و کلیدی پیرامون فرهنگ شهادت و برنامه های دشمنان انقلاب اسلامی پرداختند. گزیده این سخنان در ادامه می آید:

1- یک هدیه گرانقدر برای مردم روستای کیاسر با یازده شهیدش آوردم این است که رهبری بنده را مامور کردند که سلام ایشان را برای شما بفرستم.

2- این کارهایی که امروز بصورت نمادین دیدیم (ارسال موشک دست ساز) کار بزرگی بود که یک موشک دست ساز از ارتفاع بالا بصورت دقیق هدف فرضی را منهدم کرد، این برای بنده و مسئولان درسهایی دارد، اینها درس ایستادگی و استقامت و عزم و اراده را می دهد.

3- در کنار این کار عظیم و بسیار با ارزش مردم این روستا از مسایل کلان سیاسی و اجتماعی و مسایل مقابله با نظام سلطه غفلت ندارید و کاملا احاطه دارید.

4- این روستا با این مسافت دور از شهر زمانی اولین شهید را وارد این منطقه کردند که راه وجود نداشت و پیکر آن شهید بروی دستان مردم وارد روستا شد.

5- تصور نکنید پیام شما از محدوده این روستا خارج نمی شود، پیام شما امروز کل کشور را تحت اثر قرار می دهد.

6- این برکت خون شهداست که روستایی با 350 نفر جمعیت در یادواره شهدا هر ساله میزبان شش تا هفت هزار نفر هستند، شماها دستیاران واقعی رهبری هستید.

7- شاید خیلی مسئولان از نظر فیزیکی یه رهبری نزدیک باشند اما دلهایشان از رهبری دور باشد اما شما با فاصله ببسیار زیاد به رهبری بسیار نزدیک هستید، ممکن است که شما رهبری را ندیده باشید ولی کارهای ارزشمند شما مطالبه اصلی رهبری است. امروز نظام سلطه برابر کشور ما صف آرایی کرده اند. انها با جنگ، ناامنی، جنگ اقتصادی و فرهنگی دنبال این هستند که نظام ما را تضعیف و براندازی کنند. اقدام به تحریم و ناامنی و معضلات فرهنگی هرکدام یک پازلی است که قرار است نقشه دشمن را کامل کند .

8- سوالی که مطرح بود این بود که ایا نسل سوم انقلاب پایه کار هستند و دیدیم که با حضور در صفوف مدافعین حرم ، حتی از نسل اول انقلاب هم پایه کارتر هستند. ما در هر جایی که هستیم جوانان دو مطالبه اصلی از ما دارند اول حضور در جبهه سوریه و عراق و دوم دیدار با رهبری.

9- عملیات اصلی دشمن امروز در فضای مجازی است. دشمن امروز می تواند با استفاده از بستر سهل و راحت فضای مجازی براحتی دروغ و خواسته خود را به مخاطب دیکته کند. امروز همانگونه که در مرزهای زمینی و هوایی حراست می کنیم، باید به فکر حملات دشمن در فضای رسانه ای باشیم و این با اگاه سازی امکان پذیر است.

10- دشمن امروز در فکر این است که نسخه لیبی را برای کشور ما عملی کنند و انها اول لیبی را خلع سلاح کردند و بعد با یک حمله کشورشان را به این روز انداختند. اینکه سابقا یکی از مسئولان گقته یود عصر موشک و نظامی گری به پایان رسیده و دوران گفتگو و تعامل است در همین جهت و خواسته دشمنان انقلاب اسلامی است.

11- ان شا الله تمام حیله های دشمن کما فی السابق شکست می خورد و در اینده هم همینطور خواهد بود. امروز حمله دشمن به موشکی با تحریم و امثالهم، باعث شده تلاش ما در این مسیر مضاعف و چند برابر شده است و یقینا خواب اشفته دشمن در این مورد تعبیر نخواهد شد

12- امروز ما به عنوان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حامی دولت هستیم برای برخورد با نظام سلطه و زیاده خواهی امریکا، و با داشتن رهبری حکیم و ملتی پایدار و قدرتمند نباید از این موضع کوتاه بیاییم

*از یادواره شهدای 5 هزار نفری روستای کیاسر چه میدانید؟!

به گزارش مردم‌نيوز منطقه هزارجریب دارای 265شهید و روستای  کیاسر که یکی از روستاهای بخش هزار جریب است دارای 11 شهید می باشد.

کسانیکه در نوزده سال گذشته بعنوان سخنران و  میهمان این روستا بوده اند بزرگوارانی چون حضرات آیات عبادی رحمه الله علیه امام جمعه مشهد - خزعلی رحمه الله علیه - سید احمد خاتمی -سید ابراهیم رئیسی و حجج اسلام پورمحمدی -ذوالنور - طائب و همچنین پدر بزرگوار شهید احمدی روشن و سردار حق طلب بوده اند.از جمله ویژگی های این یادواره مردمی بودن آن میباشدکه چه از حیث پشتیبانی، آمادی ، خودرویی و هم از حیث برنامه ریزی و اجرایی کاملا مردمی و با استعداد و توانایی های این روستای 350 نفره برگزار می گردد.

نکته دوم که در این ستاد می توان بعنوان ویژگی منحصر بفرد نسبت به تمام برنامه های فرهنگی برشمرد خارج کردن برنامه های بزرگداشت شهدا از یک حالت کلیشه ای می باشد. برنامه هایی که معمولا خسته کننده و عامل اصلی افت جمعیت و مخاطب در برنامه های ارزشی همچون یادواره های شهداست مثلا اجرای برنامه های نمایشی و هنری که برگرفته شده از منابع اصیلی چون آیات روایات و بیانات حضرت امام رحمه الله علیه و حضرت امام خامنه ای. ضمنا سعی شده تماما این برنامه ها در این 19 سال در فضای باز و خارج از سالن و سوله و حسینیه و مسجد برگزار گردد. اجرای برنامه ها در یک فضای کاملا باز و استفاده از ظرفیت نعمت خدادادی یعنی طبیعت چشم نوازی این برنامه هارا دو چندان کرد تاجایی که در این روستای 350 نفره با 900 نفر مهمان و مخاطب شروع شد و امروز برای اجرا برنامه های این روستای کوچک شاهد حضور جمعیتی بالغ بر پنج هزار نفر هستیم،جمعیتی که شاید حضورش مافوق توان و ظرفیت یک روستای کوچک باشد.

 این ستاد، بزرگداشت شهدا را یک تکلیف و وظیفه شرعی میداند نه اینکه طبق یک دستورالعمل و یا برنامه متداول سالیانه ارگان هایی همچون سپاه و بسیج خود را ملزم به برگزاری این مراسم بداند ، ولی در همین جریان به فضل خدا سعی کردیم در عین حفظ اصالت مردم پایه بودن این برنامه ها ذره ای از تدابیر حضرت امام خامنه ای و سیاست های کلی مطلوب نظام از جمله سپاه فاصله و شکافی ایجاد نشود.

همین برنامه موشکی یک نمونه ای می باشد از بخش عظیم برنامه های20 ساله این ستاد که به دنبال ایجاد یک جریان در حمایت از فرزندان این مرز و بوم در عرصه امنیت ملی و فراملی .

همانطور که مستحضرید عده ای در مراکز علمی به بهانه تقویت بنیه اقتصادی کشور علیه برنامه موشکی سخنرانی می کنند و در واقع به دنبال القا این موضوع هستند که مردم ادامه رشد علمی در عرصه برنامه های موشکی را نمی پذیرند ،رزمایش سال گذشته و سال جاری به دنبال بیان یک چهره از جریان فکری مردم نسبت به برنامه های موشکی است و تلاش دارد این موضوع را  بیان کند که مردم قدردان امنیت اند و پشتیبان تمامی کسانی که در قامت یک سرباز برای امنیتشان سینه سپر کردند و مهمترین عنصر ایجاد امنیت منطقه ای و فرامنطقه ای ایران عزیز خود را مرهون زحمات شهیدانی چون تهرانی مقدم می دانند و این موشک است که امروز یاوه گویان دیروز را سرجای خود نشانده است.

* تصاویر آزمایش نمادین موشکی در یادواره شهداء


 
کد مطلب: 11436
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای