چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۲

فیلم/ شیرین کاری خواننده معروف روی سقف اتوبوس کار دستش داد!

خواننده آمریکایی که روی سقف یکی از اتوبوس‌های شهری این کشور دست به اقدامی خطرناک زده بود خود را به پلیس معرفی کرد.
۰
فیلم/ شیرین کاری خواننده معروف روی سقف اتوبوس کار دستش داد!
مردم‌نيوز: خواننده آمریکایی، دوپری جی.او. دی پس از آنکه روز چهارشنبه نمایشی خطرناک را روی سقف یک اتوبوس شهری در نیویورک اجرا نمود خود را به پلیس معرفی کرد. تصاویری که در فضای مجازی منتشر شده بود آقای دوپری را در حالی که یک دستگاه شعله افکن در دست داشت روی سقف اتوبوس در بروکلین مشغول یک شیرین کاری خطرناک نشان می‌داد.
 
این هنرمند در تاریخ ۸ نوامبر، بین خیابان پاتنام و خیابان فرانکلین در محله بروکلین نیویورک این اقدام خطرناک را انجام داد. او از سقف یک کامیون حمل بستنی به روی این اتوبوس B26 پریده بود. این هنرمند شعله‌های آتش را از یک دستگاه شعله افکن از سقف اتوبوسی که حدود دوازده مسافر را حمل می‌کرد، می‌چکاند. آن‌ها به اتوبوس دیگری در نزدیکی منتقل شدند. دوپری ادعا کرده بود که این شوخی را به احترام به رپ‌های دیگر نیویورکی از جمله وو تانگ کلن انجام داده است.
 
به گزارش دیلی میل، وکیل دوپری، «کاری لندن» گفت موکل اش بعدازظهر روز چهارشنبه در حوزه ۷۹ ام پلیس تسلیم خواهد شد. این وکیل در دفاع از موکلش مدعی شد که « بیل دی بلازیو، شهردار نیویورک  در حال سوزاندن این شهر است، پس چه آتش دیگری وجود دارد؟»
 
« تیم مینتون»، سخنگوی آژانس حمل و نقل کلانشهر نیویورک در واکنش به اقدام خطرناک این خواننده اظهار داشت: «ما حتی نیازی به گفتن این که این اقدام چقدر پوچ، خطرناک و کاملا احمقانه بود نیستیم. فرد بی احتیاطی که بالای یک اتوبوس شهری اشغال شده را آتش می‌زند، نیویورکی‌ها از جمله جان راننده اتوبوس را به خطر انداخته و زندگی اش را تهدید می‌کند.»
 
گفتنی است؛ روز چهارشنبه این ویدئو در YouTube منتشر شد، هرچند که فقط توجه تعداد اندکی از کاربران را به خود جلب کرد.

دانلود فیلم
کد مطلب: 163264
مرجع : جام جم
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای