عابر بانک استقلال به داد آبی پوشان رسید ؛

کمک مالی یکی از اسپانسر های استقلال و دو هوادار متمول برای پرداخت بدهی وینفرد شفر

پارس فوتبال , 25 مهر 1399 ساعت 8:33

باشگاه استقلال برای پرداخت بدهی وینفرد شفر با مشکل مواجه شده و قرار است یکی از اسپانسر های استقلال و دو هوادار متمول به این باشگاه کمک کنند تا پنجره نقل و انتقالات آبی ها باز شود.


مردم نیوز: تیم فوتبال استقلال تهران در یکی دو روز اینده با تامین مالی از برخی منابع طلب شفر را پرداخت می کند و به احتمال فراوان پنجره نقل و انتقالاتی این تیم در هفته آینده باز خواهد شد.
گفته می شود باشگاه استقلال مقداری از طلبش از اسپانسر را دریافت کرده است و ۲ هوادار ثروتمند استقلال هم باقی مبلغ را به حساب این باشگاه می ریزند تا استقلال دچار محرومیت نشود .
شنیده ها حاکیست این دو فرد ثروتمند برای پول خود سودی نخواهند گرفت و این پول به صورت قرض الحسنه خواهد بود و فقط اصل پول به مرور برگردانده خواهد شد.
آبی پوشان به دلیل پرداخت نکردن مطالبات شفر در حال حاضر نمی تواند بازیکن جذب کند و نفرات جدید هم تاکنون موفق به ثبت قراردادشان نشده اند و فرصت کمی برای فرار از محرومیت تیم با جرایم سنگین تر باقی مانده است.


کد مطلب: 159774

آدرس مطلب: https://www.mardom-news.com/news/159774/کمک-مالی-یکی-اسپانسر-های-استقلال-دو-هوادار-متمول-پرداخت-بدهی-وینفرد-شفر

مردم نيوز
  https://www.mardom-news.com