چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰

علی لاریجانی به میدان نمی‌آید!

فعال سیاسی اصولگرا درباره انتخابات ۱۴۰۰ توضیحاتی ارائه داد.
۰
علی لاریجانی به میدان نمی‌آید!
مردم‌نيوز:
ناصر ایمانی فعال سیاسی اصولگرا درباره وضعیت جریان اصولگرا برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم گفت: هنوز آیت الله رئیسی تصمیم خود را برای حضور یا عدم حضور در انتخابات نگرفته‌ و تصمیم گیرنده اصلی خود اوست. احتمال ورود او به انتخابات بیشتر از نیامدن است، ولی اگر هم او نیاید احتمالا محمدباقر قالیباف به صحنه خواهد آمد. 
ایمانی درباره وضعیت جریان اصلاح طلب هم گفت: جریان مقابل کمی دچار سردرگمی هستند؛ البته هر فردی را بخواهند به عرصه انتخابات وارد کنند با آمدن و یا نیامدن آیت الله رئیسی چیدمان آنها متفاوت خواهد شد. اما چون هنوز تعیین تکلیف نکرده اند و از این جهت کمی سردرگم هستند تا ببینند که چه مهره‌ای را در برابر آیت الله رئیسی قرار دهند. ضمن اینکه به نظر می‌رسد که نام قابل توجهی را نداشته و نمی‌خواهند به صحنه انتخابات بیاورند، اما آقای ظریف،کواکبیان و محسن هاشمی از جریان مقابل مطرح هستند.
فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به تغییر چینش نامزدهای جریان اصلاح طلب در صورت ورود آیت الله رئیسی به انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم تشریح کرد: برخی از نامزدهای جریان اصلاح طلب نمی‌خواهند با آیت الله رئیسی رقابت کنند ، برای مثال معتقدم که در صورت ورود آیت الله رئیسی آقای ظریف وارد انتخابات نخواهد شد و کار جریان اصلاحات به مشکل خواهد خورد.
او با اشاره به احتمال ورود علی لاریجانی به انتخابات ۱۴۰۰ هم بیان کرد: لاریجانی جزو نامزدهای اصلاح طلبان محسوب نمی‌شود و اگر بخواهد بیاید احتمالا فردی و مستقل به میدان خواهد آمد و جریان اصلاح طلب صرفا از او حمایت خواهد کرد؛ بنابراین نمی‌توان او را نامزد اصلاحات دانست چرا که اساسا اصلاح طلب هم نیست.
ایمانی در پاسخ به این سوال که آیا لاریجانی به صورت قطعی وارد انتخابات ریاست جمهوری خواهد شد؟ گفت: قطعی وارد نخواهد شد و همانطور که گفتم ورود آیت الله رئیسی چینش‌ها را تغییر خواهد داد و اگر آیت الله رئیسی به میدان بیاید شاید آقای لاریجانی هم صلاح نداند که با او رقابت کند و به صحنه نیاید.
فعال اصولگرا با اشاره به مطرح شدن نام مصطفی تاج زاده در انتخابات هم تاکید کرد: آنها صرفا به دنبال این هستند که یک فضای تبلیغاتی بر ضد شورای نگهبان که آنها را رد صلاحیت می‌کند به راه بیندازند. در واقع در صدد هستند که از بازی باخته هم برنده بیرون بیایند.
 
کد مطلب: 181079
مرجع : باشگاه خبرنگاران جوان
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای