چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳
«پا روی گلوی ما گذاشته‌اند»

واکنش فدراسیون فوتبال به مصادره ساختمانش توسط «شستا»

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ضمن تایید خبر واگذاری ساختمان این فدراسیون به شرکت شستا، گفت: به جای کمک کردن در این شرایط حساس، پا روی گلوی ما گذاشته اند!
۰
واکنش فدراسیون فوتبال به مصادره ساختمانش توسط «شستا»
مردم‌نيوز: سایت فدراسیون فوتبال درباره واگذاری ساختمان این فدراسیون به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی نوشت:

«فدراسیون فوتبال در زمان ریاست مهدی تاج مبلغ دو میلیون یورو را برای پرداخت بخشی از قرارداد «مارک ویلموتس» از شستا قرض کرده بود که حالا خسارت ناشی از این قرارداد و بدهی فدراسیون به شستا، انتقال شش دانگ سند تک‌برگ فدراسیون فوتبال و سه دانگ ساختمان باشگاه پرسپولیس به نام شستا صورت گرفت.

میرشاد ماجدی، عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: متاسفانه سرمربی سابق تیم ملی با توجه به مشکلاتی که برای فدراسیون و تیم ملی فوتبال ایجاد کرده، اکنون همه ما را دچار دردسر کرده است. فدراسیون جدید در راس کار آمده و هر روز با مشکلاتی جدیدی که از قبل به جا مانده درگیر است. این بدان معنا نیست که نمی‌خواهیم مشکلات را حل نکنیم بلکه نیاز داریم در بهترین زمان ممکن اقدام به حل معضلات کنیم.

وی افزود: اکنون تمام ایران باید کمک حال فدراسیون فوتبال و تیم ملی فوتبال کشورمان باشند تا این تیم بتواند در مسابقات انتخابی که خردادماه در بحرین برگزار می‌شود موفق شود. به جای کمک کردن «پا روی خرخره فدراسیون» گذاشته شده و هر دم شاهد بروز یک مشکل جدید هستیم.

رئیس کمیته جوانان در ادامه بیان کرد: این موضوعات قابل حل است. ای کاش شرکت شستا صبر می‌کرد و بعد از مقدماتی جام جهانی و دیدارهای سخت پیش رو، اقدام به این کار می‌کرد. اکنون وقت حمایت از فدراسیون است و باید تمرکزمان روی مسائل فنی و تدارکاتی تیم ملی بگذاریم نه اینکه شاهد بروز مشکل باشیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال معتقد است اکنون زمان حمایت و پشتیبانی از فدراسیون و تیم ملی فوتبال است نه اینکه با فشار، شرایط را به گونه‌ای فراهم کنند که در نهایت دچار مشکلات عدیده شویم. وی ادامه داد: چه زمانی دولت و مسئولین کمک خواهند کرد؟ زمانی که کار از کار بگذرد همه منتقد می‌شوند، نمایندگان مجلس باید پا پیش بگذارند و به فوتبال کمک کنند. نمی‌توانند این فوتبال را به حال خود رها کنند.

ماجدی در پایان گفت: رئیس فدراسیون فوتبال یک تنه در حال فراهم کردن شرایطی است که تیم ملی با خیال راحت به بحرین سفر کند. این انصاف نیست که در این زمان بسیار حساس مجموعه فدراسیون را زیر فشار بگذارند.

به گزارش خبرنگار مهر، سایت فدراسیون فوتبال در حالی اعلام کرده سه دانگ ساختمان باشگاه پرسپولیس هم به نام شستا شده است که این شرکت تاکید کرده ادعایی روی ساختمان این باشگاه ندارد.
کد مطلب: 181121
مرجع : مهر
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای