شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶
سامانه پدافندی معروف رژیم صهیونیستی به موزه می رود!

ناکامی گنبد آهنین، رژیم صهیونیستی را به فکر طراحی سلاح لیزری انداخت

پس از شکست و ناتوانی در رهگیری و اذعان سران رژیم صهیونیستی به ضعف این سامانه پدافندی ، وزارت جنگ اسرائیل تایید کرد در صورت تصویب بودجه ، سلاح لیزری «البیت سیستم» تا 3 سال آینده عملیاتی خواهد شد.
۰
ناکامی گنبد آهنین، رژیم صهیونیستی را به فکر طراحی سلاح لیزری انداخت
به گزارش مردم‌نيوز به نقل از تک تایم؛ شرکت «البیت سیستم» در مراحل آخر آماده‌سازی سامانه‌ای مبتنی بر لیزر جهت رهگیری موشک‌ها و راکت‌ها قرار دارد. سامانه‌ای که ارزشمندتر و ارزان قیمت‌تر نسبت به سامانه‌های دفاعی سینتیک مانند «گنبد آهنین» می‌باشد. این شرکت اعلام کرد که انتظار می‌رود این سامانه در دو یا سه سال آینده عملیاتی شود.

طبق این گزارش، این امر وابسته به تصویب بودجه دفاعی رژیم صهیونیستی می‌باشد. شرکت «البیت سیستم» تخمین می‌زند در صورت تصویب بودجه، این شرکت خواهد توانست توسعه این سامانه را کامل کرده و تولید راهکار عملیاتی را آغاز کند.
در ویدئویی که این شرکت در ماه گذشته منتشر کرد نشان داد نصب لیزر قدرتمند در نوک پهپاد و رهگیری موشک‌ها و راکت‌هایی از منطقه‌ی تحت پوشش این پهپاد شلیک می‌شوند.
طبق گفته این شرکت، این سامانه کارایی بیشتری نسبت به راهکارهای موجود در بازار دارد. شرکت «البیت سیستم» ارزیابی می‌کند که این فناوری یکی از موتورهای رشد در سال‌های آینده باشد. این شرکت اعلام کرد"وزارت جنگ ما را به منظور ارائه راهکاری مبتنی بر لیزر که از اسراییل در مقابل موشک‌ها و راکت‌ها حفاظت کند انتخاب کرد".
کد مطلب: 181210
نام شما

آدرس ايميل شما
نظر شما *

چند رسانه ای